Ne Mutlu Türküm Diyene...
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Geri Dön
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlamalarımız Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmir Şubesi Kadın Kolları’nın düzenlediği yemekli toplantı ile devam etti.
08/03/2024

8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlamalarımız Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmir Şubesi Kadın Kolları’nın düzenlediği yemekli toplantı ile devam etti.

Kadın kollarımızın kahvaltılı toplantısı ile başlayan Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği’nin 8 Mart Dünya kadınlar Günü kutlamaları İzmir Şubesi Kadın kollarımızın düzenlediği yemekli toplantı ile devam etti. Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmir Şubesi Kadın Kolları Başkanımız Aynur Düzgünel ve ekibinin organize ettiği, İzmir’de 8 Mart 2024 akşamı saat 19:30da  başlayan toplantıya Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Hasan KÜÇÜK, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmir Şube Başkanı Mümin Durmuş, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmir Şubesi geçmiş dönem başkanı ve İzmir Barosu geçmiş dönem başkanı Aydın Özcan,  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmir Şubesi geçmiş dönem başkanı Mustafa Kurnaz ile İzmir Şubemiz Şubesi üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmir Şube Başkanı Mümin Durmuş’un bayanlara karanfil takdimi sonrasında kutlama mesajında Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Hasan Küçük “Çok değerli hanımefendiler, başta bu akşam burada bulunanlar olmak üzere Batı Trakya Türk Azınlığı mensubu, Türk Dünyası ve tüm dünyadaki hanımefendilerin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum. Bu güzide toplantıyı tertip ederek bu anlamlı günde 8 Mart günü bizleri bir araya getiren Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmir Şubesi Kadın Kolları Başkanımız Aynur Düzgünel ve ekibine, İzmir Şube Başkanımız Mümin durmuş ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun” dedi.

Etkinlik Rehberi
24.07.2015 Yeni Websitemiz
Güncellenen yeni websitemiz yayına alınmıştır.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - 1 Gün
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Açılış
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Finaller
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
17. BATI TRAKYALILAR PANAYIRI
17. Batı Trakyalılar Panayırı ve 11. Uluslararası Balkan Yağlı Güreş Şampiyonası
Alantepe Panayırı
Alantepe Panayırı 30 Ağustos Pazar Günü Hemetli (Organi) Bölgesinde Yapılacak.
Teşkilat Toplantısı
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği 54. Dönem Teşkilat Toplantısı 28 Kasım 2015 Cumartesi Saat 11.00'da BTTDD Zeytinburnu Şubesi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
Hacıbeşirağa Tekkesi Sok. No:5 Cağaloğlu,
İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 519 70 13 - 14
Faks : +90 212 512 70 22
E-Posta : info@bttdd.org.tr
Hakkımızda
Haber Kategorileri
Batı Trakya
Sorunlarımız
Bilgiler
İletişim
İkamet İzinleri
Çalışma İzinleri
Batı Trakyanın Sesi
Meslek Rehberi
Burs Başvuru
Canlı Yayın
Haber Abonelik
Videolar
Şubeler
Batı Trakya Tarihi
Batı Trakya Harita
Basın Videoları
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2015