Ne Mutlu Türküm Diyene...
Başkan Kamil Akıncı'dan Yalova Devlet Hastanesine Ziyaret
Geri Dön
Başkan Kamil Akıncı'dan Yalova Devlet Hastanesine Ziyaret
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Yalova Şube Başkanı Kamil Akıncı ile Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkan Danışmanı ve Rumeli Türk Dernekleri Federasyonu Genel Sekreteri Hasan Küçük Yalova Devlet Hastanesini ziyaret ederek maske bağışında bulundu.
14/03/2021

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği yöneticilerinin, bir yılı aşan Covid 19 Pandemisi sürecinde büyük özveri ile çalışan, hayat kurtarmak için kendi hayatlarını hiçe sayan sağlık ordumuzun değerli üyelerini ziyaretleri devam ediyor. 14 Mart Tıp Bayramı vesilesi ile Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Yalova Şube Başkanı Kamil Akıncı ile Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkan Danışmanı ve Rumeli Türk Dernekleri Federasyonu Genel Sekreteri Hasan Küçük Yalova Devlet Hastanesini ziyaret ederek maske bağışında bulundu.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Yalova Şube Başkanı Kamil Akıncı sağlık kurumlarının ihtiyaçları doğrultusunda katkıların imkanlar çerçevesinde yapılmasının, sağlık çalışanlarının hatırlanması adına önemli olduğunu belirterek Rumeli kökenli vatandaşlarımızın yoğun yaşadığı Yalova da Rumeli kökenli bir başhekimin görev yapması bizleri ayrıca mutlu etmiştir, bizleri kabulünüzden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu vesile ile de 14 Mart Tıp Bayramınızı gönülden kutluyoruz dedi.

Yalova Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Recep Hacı 1989 senesinde Bulgaristan’dan zorunlu göçle anavatan Türkiye ye gelen bir ailenin mensubu olarak Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneğine bu nazik yaklaşımları konusunda teşekkür ederken, anlamlı 14 Mart Tıp Bayramı kutlaması içinde ayrıca teşekkür etti.

Ziyarette Genel Başkanımız Av. Necmettin Hüseyin’in selamlarını ileten Hasan Küçük, canları pahasına özveri ile görev yapan sağlık çalışanlarımızla hafta boyunca bir araya gelerek onların yanında olduğumuzu hissettireceğiz. Genel başkanımız tarafından konulan hedefle en az 100000 adet maske, dezenfektan ve koruyucu ekipmanı sağlık kurumlarına ulaştırma yanında, sizleri asla unutmadığımız duygusunu hissettirebilmek bizler için onur ve mutluluk vesilesidir diyerek kabullerinde doalyı teşekkür etti.

Etkinlik Rehberi
24.07.2015 Yeni Websitemiz
Güncellenen yeni websitemiz yayına alınmıştır.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - 1 Gün
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Açılış
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Finaller
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
17. BATI TRAKYALILAR PANAYIRI
17. Batı Trakyalılar Panayırı ve 11. Uluslararası Balkan Yağlı Güreş Şampiyonası
Alantepe Panayırı
Alantepe Panayırı 30 Ağustos Pazar Günü Hemetli (Organi) Bölgesinde Yapılacak.
Teşkilat Toplantısı
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği 54. Dönem Teşkilat Toplantısı 28 Kasım 2015 Cumartesi Saat 11.00'da BTTDD Zeytinburnu Şubesi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
Hacıbeşirağa Tekkesi Sok. No:5 Cağaloğlu,
İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 519 70 13 - 14
Faks : +90 212 512 70 22
E-Posta : info@bttdd.org.tr
Hakkımızda
Haber Kategorileri
Batı Trakya
Sorunlarımız
Bilgiler
İletişim
İkamet İzinleri
Çalışma İzinleri
Batı Trakyanın Sesi
Meslek Rehberi
Burs Başvuru
Canlı Yayın
Haber Abonelik
Videolar
Şubeler
Batı Trakya Tarihi
Batı Trakya Harita
Basın Videoları
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2015