Ne Mutlu Türküm Diyene...
Batı Trakyalı Başhekim Asuman Erdinçoğlu'na Mustafakemalpaşa Temsilciliğinden Ziyaret
Geri Dön
Batı Trakyalı Başhekim Asuman Erdinçoğlu'na Mustafakemalpaşa Temsilciliğinden Ziyaret
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Mustafakemalpaşa Temsilcisi Cafer Ağırcan, Genel Başkan Danışmanı ve federasyonumuz Genel Sekreteri Hasan Küçük ile birlikte Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesine ziyarette bulundu.
14/03/2021

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Mustafakemalpaşa Temsilcisi Cafer Ağırcan, Genel Başkan Danışmanı ve federasyonumuz Genel Sekreteri Hasan Küçük ile birlikte Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesine ziyarette bulundu. Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Asuman Erdinçoğlu’ nu ziyaret ederek şube ve temsilciliklerimizin bulunduğu yerler başta olmak üzere kamu hastanelerimize yönelik başlattığımız maske, koruyucu kıyafet ve dezenfektan yardımı kampanyası çerçevesinde bağışta bulundular.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Mustafakemalpaşa Temsilcisi Cafer Ağırcan Başhekim Dr. Asuman Erdinçoğlu’ na nazik kabullerinden dolayı teşekkür ederek genel merkezimizin kararı doğrultusunda sağlık kurumlarımıza bir nebze olsun katkıda bulunmak maksadıyla başlatılan maske ve dezenfektan bağışı kapsamında yaptığımız bu ziyaret vesilesi ile şahsınızda doktorlarımızın, hemşirelerimizin diş hekimlerimizin ve tüm sağlık personelimizin 14 Mart Tıp Haftasını kutlarım dedi. Bizlerden birinin hastanemizin başında olmasından da ayrıca mutluluk duyuyoruz. Üstlendiğiniz bu görevinizde sizlere başarılar diliyoruz dedi.

Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Asuman Erdinçoğlu hemşehrilerinin anlamlı ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getirdi. Erdinçoğlu, geldiğimiz yerde yürütülen mücadelemizin köklü çınarı derneğimiz temsilcisi olarak sizleri burada görmek, kendilerini insan hayatını korumaya vakfetmiş tüm hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımızın yanlarında olmanız bizler için de onur vericidir dedi.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkan Danışmanı ve Rumeli Türk Dernekleri Federasyonu Genel Sekreteri Hasan Küçük ziyarette; ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan pandemi sürecinde, 14 Mart Tıp Haftası gibi özel bir vesile ile sizlerle birlikteyiz. Ancak bir hemşehrimiz olarak, derneğimizin üyesi olarak sizleri burada görmek bizleri daha da mutlu ediyor. İstisnasız tüm sağlık çalışanlarımızın, emeğini tüm içtenliği ile verdiği bir dönemi yaşıyoruz. Bu dönemde sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Sağlık çalışanlarımızın, hastalarımıza ve insanlığa, nasıl bir fayda sağlarım düşüncesiyle yaşadığı ve görevini fedakâr bir şekilde yerine getirdiği bu süreçte Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği olarak tüm samimiyetimizle sizlerin yanındayız. Sağlıklı günlere bir an önce dönebilmek dilekleriyle sizin ve tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum. Genel Başkanımızın talimatı ile ulaşabildiğimiz kadar çok yere ulaşacağız ve hafta boyu da meslektaşlarınızla olacağız. Sizlere genel başkanımın da göreve gelmeniz nedeni ile hem tebriklerini hem de selamlarını iletiyorum dedi.

Batı Trakya Türkleri Daayanışma Derneği Mustafakemalpaşa Temsilcisi Cafer Ağırcan, Genel Başkan Danışmanı ve federasyonumuz Genel Sekreteri Hasan Küçük ile birlikte ziyarette Yusuf Mustafa ve Ünal Mete’de bulundu.

Etkinlik Rehberi
24.07.2015 Yeni Websitemiz
Güncellenen yeni websitemiz yayına alınmıştır.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - 1 Gün
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Açılış
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Finaller
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
17. BATI TRAKYALILAR PANAYIRI
17. Batı Trakyalılar Panayırı ve 11. Uluslararası Balkan Yağlı Güreş Şampiyonası
Alantepe Panayırı
Alantepe Panayırı 30 Ağustos Pazar Günü Hemetli (Organi) Bölgesinde Yapılacak.
Teşkilat Toplantısı
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği 54. Dönem Teşkilat Toplantısı 28 Kasım 2015 Cumartesi Saat 11.00'da BTTDD Zeytinburnu Şubesi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
Hacıbeşirağa Tekkesi Sok. No:5 Cağaloğlu,
İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 519 70 13 - 14
Faks : +90 212 512 70 22
E-Posta : info@bttdd.org.tr
Hakkımızda
Haber Kategorileri
Batı Trakya
Sorunlarımız
Bilgiler
İletişim
İkamet İzinleri
Çalışma İzinleri
Batı Trakyanın Sesi
Meslek Rehberi
Burs Başvuru
Canlı Yayın
Haber Abonelik
Videolar
Şubeler
Batı Trakya Tarihi
Batı Trakya Harita
Basın Videoları
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2015