Ne Mutlu Türküm Diyene...
Bursa da Oruç Reis Temsilciliği ve Bursa Batı Trakya Spor Kulübümüz Gönülleri Fetheden Kahramanlarımızın Yanında
Geri Dön
Bursa da Oruç Reis Temsilciliği ve Bursa Batı Trakya Spor Kulübümüz Gönülleri Fetheden Kahramanlarımızın Yanında
Oruç Reis Temsilciliği ile birlikte Bursa Batı Trakya Spor Kulübümüz Bursa Şevket Yılmaz Eğitim Ve Araştırma Hastanesini ziyaret ederek 14 Mart Tıp Bayramını kutlarken hafta boyunca tüm hastanelerimize yönelik başlatılan katkı ve ziyaret programına dahil edildi.
13/03/2021

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği teşkilat yapısı içerisine son hizmet halkalarından biri olarak katılan ve faaliyete başlayan Oruç Reis Temsilciliği ile birlikte Bursa Batı Trakya Spor Kulübümüz Bursa Şevket Yılmaz Eğitim Ve Araştırma Hastanesini ziyaret ederek 14 Mart Tıp Bayramını kutlarken hafta boyunca tüm hastanelerimize yönelik başlatılan katkı ve ziyaret programına dahil edildi. Bursa’da hasta yoğunluğu ile başta gelen güzide kurumumuza Başhekim Prof. Dr. Levent Özdemir’in kabulüyle gerçekleştirilen ziyarette Rumeli Türk Dernekleri Federasyonu Genel Sekreteri ve derneğimiz Genel Başkan Danışmanı Hasan Küçük, Oruç Reis Temsilciliğimiz ve Spor Kulübümüzü temsilen yöneticiler Nedim Kurtoğlu, Metin Sarıcalı, Mümin Çolakoğlu, Raif Hasan ve Yusuf Mustafa hazır bulundu.

Nedim Kurtoğlu, 14 Mart Tıp Bayramı vesilesi ile sağlık çalışanlarımızı öncelikle ziyareti amaçladığımızı ve maddi katkıdan öteye manevi olarak yanlarında olduğumuzu göstermek istediğimizi belirtirken kurum olarak bulunduğumuz bölgelerdeki hastanelerimize yönelik koruyucu kıyafet, temizlik ürünleri ve maske gibi katkılar sunarak yanlarında olmanın mutluluğunu yaşadığımızı belirtti.

Bursa Şevket Yılmaz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Levent Özdemir yaşanan zorlu süreçte sivil toplum kuruluşlarını yanlarında görmekten duydukları mutluluğu ifade ederek Batı Trakya Türklerine bu nazik yaklaşım ve katkı konusunda teşekkür etti. Batı Trakya’yı ziyaret etme ve  samimi insanlarla tanışma fırsatı bulduğunu söyleyen Prof. Dr. Levent Özdemir, katkılarınız ve manevi desteğiniz bizler için çok özeldir dedi.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkan Danışmanı Hasan Küçük, genel başkanımızın yaşanan zorlu süreçte gelin bir kahvaltı yapmayalım, bir öğün yemeğimizi de yemeyelim yada eksik yiyelim ama bulunduğumuz yerlerde özveri ile çalışan, insanı yaşatmak için kendi canlarını hiçe sayan sağlık ordumuzu ziyaret ederek en az 100 bin maske, koruyucu ekipman ve dezenfektan katkılarıyla sağlık çalışanlarının  yanında olduğumuzu ve onları unutmadığımızı hissettirelim sözleriyle çıktıkları yolda ülkemiz ve  Bursa’nın güzide sağlık kuruluşlarından Şevket Yılmaz Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde olmaktan duydukları mutluluğu ifade ederek kabullerinden dolayı teşekkür etti. Genel başkanımın da sizlere özel selamını iletiyorum anamı babamı emanet ettiğim hastanenin başhekimi olan sevgili başhekimime saygılarımı sevgilerimi sunduğumu iletin demişti bunu da boyun borcu olarak size iletiyorum. Yine bugün aramızda olmayı çok istemesine rağmen geçirdiği ufak bir operasyon sebebiyle aramızda bulunamayan Spor Kulübü Başkanımız ve aynı zamanda Oruç Reis Temsilcimiz Hasan Altay’ın da selamlarını iletiyorum. Bu vesileyle sizin nezdiniz de tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyoruz dedi.

Etkinlik Rehberi
24.07.2015 Yeni Websitemiz
Güncellenen yeni websitemiz yayına alınmıştır.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - 1 Gün
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Açılış
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Finaller
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
17. BATI TRAKYALILAR PANAYIRI
17. Batı Trakyalılar Panayırı ve 11. Uluslararası Balkan Yağlı Güreş Şampiyonası
Alantepe Panayırı
Alantepe Panayırı 30 Ağustos Pazar Günü Hemetli (Organi) Bölgesinde Yapılacak.
Teşkilat Toplantısı
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği 54. Dönem Teşkilat Toplantısı 28 Kasım 2015 Cumartesi Saat 11.00'da BTTDD Zeytinburnu Şubesi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
Hacıbeşirağa Tekkesi Sok. No:5 Cağaloğlu,
İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 519 70 13 - 14
Faks : +90 212 512 70 22
E-Posta : info@bttdd.org.tr
Hakkımızda
Haber Kategorileri
Batı Trakya
Sorunlarımız
Bilgiler
İletişim
İkamet İzinleri
Çalışma İzinleri
Batı Trakyanın Sesi
Meslek Rehberi
Burs Başvuru
Canlı Yayın
Haber Abonelik
Videolar
Şubeler
Batı Trakya Tarihi
Batı Trakya Harita
Basın Videoları
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2015