Ne Mutlu Türküm Diyene...
Genel Başkan Keşan Belediye Başkanını Makamında Ziyaret Etti
Geri Dön
Genel Başkan Keşan Belediye Başkanını Makamında Ziyaret Etti
Genel Başkanı Av.Necmettin Hüseyin Keşan Şube Başkanı İsmail Beyli ve Şube Başkan Yardımcısı Yusuf Kara ile birlikte  Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
18/12/2019

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Av.Necmettin Hüseyin Keşan Şube Başkanı İsmail Beyli ve Şube Başkan Yardımcısı Yusuf Kara ile birlikte  Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu'na seçilmelerinden dolayı başarı dileklerini ileten heyetimiz Keşan adınn yeni dönemde güzel çalışmalara imza atılmasına şahitlik etmek ve başarılarınızı görmek isteriz dedi. Uzun yıllardır şubemizin bulunduğu Keşan İlçesinde daha etkin bir dönem geçirmek istediğimzi belirten Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Av.Necmettin Hüseyin “Keşan Belediyemizle birlikte ortak projelere imza atmak isteriz. Merkezi bir alanda uzun dönemli tahsisat sağlanması durumunda Batı Trakya'dan gelen kardeşlerimiz için önemli bir buluşma noktası haline gelecek bir tesisi projelendirme adına başkanımızın bu dönemde desteklerini bekliyoruz “dedi. Devamında " Bizler 73 yıllık bir dava derneğinin yöneticiliğini yapıyoruz. Haklı bir mücadelenin neferleriyiz. Maalesef sınırın diğer tarafında bizlere reva görülen uygulamalar, hak gaspları insanlık dışı uygulamalardır. Umuyoruz ki bu uygulamalar en kısada sürede sona erer ve haklarımızı elde etmekle birlikte bizlerde dernek olarak daha fazla sosyal alana yöneliriz. Bizim bu mücadelemiz varlık mücadelesidir vazgeçilmez bir mücadeledir. Taviz verilemesi dahi düşünülemeyecek haklı bir mücadeledir. Bu nedenle sizlerin desteğini her zaman yanımızda görmek isteriz. Partiler üstü ve siyaset üstü çalışan bu dernek bu çizgisiyle örnek bir kurumdur. Bizleri kabul ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz Çalışmalarınızda başarılar dileriz "dedi. 

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu'da “Samsun'da 19 Mayıs günü karşılaşmıştık. Bugünde sizleri burada görmek bizler için güzel oldu ziyaretinizden ve başarı dileklerinizden dolayı teşekkür ederim.. Keşan Belediyesi olarak kamu yararına güzel çalışmalar sergileyen derneğimizle işbirliği yapmaktan mutluluk duyarız. Birlikte çalışmaya her zaman hazır. Özellikle Keşan'ın Batı Trakyalılar için buluşma noktası olması konusunda güzel bir projede hep birlikte çalışmak Keşan içinde Batı Trakya ve Batı Trakyalı içinde güzel olur diye düşünüyoruz” dedi. 

Etkinlik Rehberi
24.07.2015 Yeni Websitemiz
Güncellenen yeni websitemiz yayına alınmıştır.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - 1 Gün
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Açılış
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Finaller
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
17. BATI TRAKYALILAR PANAYIRI
17. Batı Trakyalılar Panayırı ve 11. Uluslararası Balkan Yağlı Güreş Şampiyonası
Alantepe Panayırı
Alantepe Panayırı 30 Ağustos Pazar Günü Hemetli (Organi) Bölgesinde Yapılacak.
Teşkilat Toplantısı
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği 54. Dönem Teşkilat Toplantısı 28 Kasım 2015 Cumartesi Saat 11.00'da BTTDD Zeytinburnu Şubesi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
Hacıbeşirağa Tekkesi Sok. No:5 Cağaloğlu,
İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 519 70 13 - 14
Faks : +90 212 512 70 22
E-Posta : info@bttdd.org.tr
Hakkımızda
Haber Kategorileri
Batı Trakya
Sorunlarımız
Bilgiler
İletişim
İkamet İzinleri
Çalışma İzinleri
Batı Trakyanın Sesi
Meslek Rehberi
Burs Başvuru
Canlı Yayın
Haber Abonelik
Videolar
Şubeler
Batı Trakya Tarihi
Batı Trakya Harita
Basın Videoları
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2015