Ne Mutlu Türküm Diyene...
Genel Başkandan Süleymanpaşa Belediyesine Ziyaret
Geri Dön
Genel Başkandan Süleymanpaşa Belediyesine Ziyaret
Genel Başkanı Av.Necmettin Hüseyin beraberindeki heyetle birlikte Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve Trakya Kalkınma Ajansı Sekreteri Mahmut Şahin’i ziyaret etti. 
16/01/2020

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Av.Necmettin Hüseyin beraberindeki heyetle birlikte Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve Trakya Kalkınma Ajansı Sekreteri Mahmut Şahin’i ziyaret etti. 

Genel Başkan Av.Necmettin Hüseyin, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Teşkilat Başkanı Musa Yurt, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Üsküdar Şube Başkanı Hasan Küçük ile birlikte ilk ziyaretini Trakya Kalkınma Ajansına yaptı. 

Son beş yıl içerisinde işadamlarına yönelik ortak organizasyonlarımızda sağlanan uyumlu çalışma ve 5 yıl üst üste yapılan toplantılardaki işbirliği için Genel Başkan Av.Necmettin Hüseyin tarafından Mahmut Şahin'e özellikle teşekkür edildi. Kurumların işbirliğinin önemine dikkat çeken genel başkan Balkanlar da iş dünyası adına işbirliği ve karşılıklı ticari ilişkiler adına önemli katkı sağlayan bu çalışmaların gelecekte değerinin çok daha fazla anlaşılacağını ifade etti. Bundan sonraki çalışmalarda da işbirliğinin devamını temenni ettiğini belitti.

Mahmut Şahin'de ziyaretten duyduğu mutluluğu ifade ederek yapılan organizasyonların değerli olduğunu ifade etti. Günün anısına Genel Başkan Av.Necmettin Hüseyin tarafından son iki yıla ait çalışmaların derlendiği faaliyet raporumuz kendisine takdim edildi. 

Heyet daha sonra Tekirdağ Temsilcimiz Özkan Haşim ve Saadettin Mustafanın katılımı ile Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’i ziyaret etti. Mart ayında görev başı yapan belediye başkanımıza hayırlı olsun dileklerini ileten Genel Başkan Av.Necmettin Hüseyin kendisine ziyaret vesilesi ile bir kez daha başarılar diledi. Hüseyin, dernek olarak Tekirdağ da bir yıldır sürdürülen çalışmalarda sona gelindiğini ve kısa süre sonra aktif olarak temsilciliğimizin yerini alacağını ve belediye sınırları içerisinde temsilciliğimizin olması nedeniyle her zaman desteğinizi bekliyoruz dedi. Karşılıklı görüş alışverişin de bulunulan ziyaret nedeniyle Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’de Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği gibi 73 yıllık köklü derneğimiz söz konusu olduğunda destek olmak görevimizdir dedi. Ziyaret nedeniyle de memnuniyetini ifade etti.

Etkinlik Rehberi
24.07.2015 Yeni Websitemiz
Güncellenen yeni websitemiz yayına alınmıştır.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - 1 Gün
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Açılış
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Finaller
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
17. BATI TRAKYALILAR PANAYIRI
17. Batı Trakyalılar Panayırı ve 11. Uluslararası Balkan Yağlı Güreş Şampiyonası
Alantepe Panayırı
Alantepe Panayırı 30 Ağustos Pazar Günü Hemetli (Organi) Bölgesinde Yapılacak.
Teşkilat Toplantısı
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği 54. Dönem Teşkilat Toplantısı 28 Kasım 2015 Cumartesi Saat 11.00'da BTTDD Zeytinburnu Şubesi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
Hacıbeşirağa Tekkesi Sok. No:5 Cağaloğlu,
İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 519 70 13 - 14
Faks : +90 212 512 70 22
E-Posta : info@bttdd.org.tr
Hakkımızda
Haber Kategorileri
Batı Trakya
Sorunlarımız
Bilgiler
İletişim
İkamet İzinleri
Çalışma İzinleri
Batı Trakyanın Sesi
Meslek Rehberi
Burs Başvuru
Canlı Yayın
Haber Abonelik
Videolar
Şubeler
Batı Trakya Tarihi
Batı Trakya Harita
Basın Videoları
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2015