Ne Mutlu Türküm Diyene...
Hakgüder:"Kadın Kurultayı Topluma Dinamizm Getirecek"
Geri Dön
Hakgüder:
İskeçe Türk Birliği Kadın Kolları Başkanı Tülay Mustafaoğlu ve beraberindeki kadın kolları üyeleri Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Merkezini ziyaret etti. Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Merkezi Kadın Kolları Başkanı Hürrem Şevketoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen iki kurum kadın kolları üyelerinin genel merkez ziyaretinde Genel Başkan Burhaneddin Hakgüder de hazır bulundu.
25/10/2011
HAKGÜDER : “BATI TRAKYA TÜRKLERİ KADIN KURULTAYI TOPLUMA DİNAMİZM GETİRECEK”
 
 
İskeçe Türk Birliği Kadın Kolları Başkanı Tülay Mustafaoğlu ve beraberindeki kadın kolları üyeleri Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği  Genel Merkezini ziyaret etti. Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Merkezi Kadın Kolları Başkanı Hürrem Şevketoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen iki kurum kadın kolları üyelerinin genel merkez ziyaretinde Genel Başkan Burhaneddin Hakgüder de hazır bulundu.
 
İki günlük ziyaret kapsamında İstanbul’a gelen İskeçe Türk Birliği Kadın Kolları üyeleri İstanbul’a gelişlerinde Genel Sekreter Av.Necmettin Hüseyin tarafından karşılanırken, genel merkezimizi ziyaret ederek BTTDD kadın kolları ile bir çalışma toplantısında bir araya geldi ve kadın kollarımız tarafından verilen yemekte bir araya geldiler.
 
Genel Merkezimize ziyarette Genel Başkan Av.Burhaneddin Hakgüder bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Batı Trakyalı kadınların bir araya gelerek önümüzdeki yıl içerisinde BATI TRAKYA TÜRKLERİ KADIN KURULTAYINI gerçekleştirmeleri istedi. Hakgüder, şehir merkezleri dışında Batı Trakya’nın en ücra köşesindeki köylerdeki kadınlarımıza dahi ulaşarak gerçekleştirilecek bu kurultayın toplumumuza dinamizm getireceğini belirtti. Hedefimiz sizlerin öncülüğünde bu kurultayı gerçekleştirmektir ve bu konunun artık ihmal edilmeden kararlılıkla sonuca ulaşması gerekir dedi.
 
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Merkez Kadın Kollarının onurlarına verdiği öğle yemeği sonrasında İskeçe Türk Birliği kadın kolları üyeleri iki günlük ziyaretleri tamamlayarak Batı Trakya’ya uğurlandı.
 
Etkinlik Rehberi
24.07.2015 Yeni Websitemiz
Güncellenen yeni websitemiz yayına alınmıştır.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - 1 Gün
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Açılış
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Finaller
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
17. BATI TRAKYALILAR PANAYIRI
17. Batı Trakyalılar Panayırı ve 11. Uluslararası Balkan Yağlı Güreş Şampiyonası
Alantepe Panayırı
Alantepe Panayırı 30 Ağustos Pazar Günü Hemetli (Organi) Bölgesinde Yapılacak.
Teşkilat Toplantısı
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği 54. Dönem Teşkilat Toplantısı 28 Kasım 2015 Cumartesi Saat 11.00'da BTTDD Zeytinburnu Şubesi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
Hacıbeşirağa Tekkesi Sok. No:5 Cağaloğlu,
İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 519 70 13 - 14
Faks : +90 212 512 70 22
E-Posta : info@bttdd.org.tr
Hakkımızda
Haber Kategorileri
Batı Trakya
Sorunlarımız
Bilgiler
İletişim
İkamet İzinleri
Çalışma İzinleri
Batı Trakyanın Sesi
Meslek Rehberi
Burs Başvuru
Canlı Yayın
Haber Abonelik
Videolar
Şubeler
Batı Trakya Tarihi
Batı Trakya Harita
Basın Videoları
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2015