Ne Mutlu Türküm Diyene...
İzmir Şubemiz Kahraman Doktorlarımızla Bir Arada Oldu
Geri Dön
İzmir Şubemiz Kahraman Doktorlarımızla Bir Arada Oldu
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmir Şube Başkanı Mümin Durmuş, İkinci Başkanı Mustafa Kurnaz ve Şube Sekreteri Özgür Kamil ile birlikte İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesinde Başhekim Devrim Demirel, Başhekim Yardımcısı Yavuz Uçar ve Başhemşire Gülçin Akın’ı ziyaret etti.
13/03/2021

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmir Şube Başkanı Mümin Durmuş, İkinci Başkanı Mustafa Kurnaz ve Şube Sekreteri Özgür Kamil ile birlikte İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesinde Başhekim Devrim Demirel, Başhekim Yardımcısı Yavuz Uçar ve Başhemşire Gülçin Akın’ı ziyaret etti. Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği olarak bulunduğumuz yerler başta olmak üzere 14 Mart Haftasında tarafımızdan 100 bin maske, koruyucu ekipman ve temizlik malzemeleri ile sağlıkçılarımıza katkı sağlayarak bulundukları çalışma ortamında ziyaret etmeyi istedik. Bizlerde siz değerli yöneticilerimiz şahsında tüm sağlıkçılarımızın 14 Mart Tıp Bayramını Kutluyoruz. Fedakarlıklarınızla her zaman ön plana çıkan bir meslek grubu olsanız da son bir yıldır üzerinizdeki yükün fazlalığının herkes farkında, insan üstü gayretinizle insana yaşam veren sizlerin eksikliğini hiçbir zaman hissetmeyelim, hepinizin kocaman yüreğine teşekkür ediyoruz. Sayın Başhekim Yardımcımız Gaffar Karadoğan’a da ayrıca teşekkür ediyorum bugün kendisi burada olmasa da gerçekten kendisine de selam ve sevgilerimizi iletmenizi istiyoruz.

Bizler sizlerin yanında olmaktan her zaman mutluyuz. Kocaman yürekli insanlar olarak sizlere teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da her zaman yanınızda olmak isteriz. Bizler bir dava derneği olarak hizmetimizi sürdürdüğümüz gibi bulunduğumuz yerlerde de sosyal yaşamın içerisin de yerimizi her alanda alıyoruz. Geçen hafta gelen başkanımla konuşurken arkadaşlarımıza söyleyin bir kahvaltımızı, bir yemeğimizi eksik edelim katkı olarak koyalım birleştirelim karınca kararınca sağlık ordusuna denizde kum misali de olsa maddi manevi katkı sunalım demişti. Bizlerde bugün hem selamını iletiyoruz, hem de üzerimize düşeni maske, koruyucu ekipman ve temizlik ürünleri olarak katkıya dönüştürüyoruz.  Sizlerin 14 Mart Tıp Bayramını canı gönülden kutluyor kabulünüzden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Kocaman yürekli kahramanlarımız dedi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi Başhekimi Devrim Demirel, Başhekim Yardımcısı Yavuz Uçar ve Başhemşire Gülçin Akın da ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek 14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle bu nazik kutlama ziyareti ve katkılarız için teşekkür ediyoruz dediler. Başhekim Devrim Demirel daha önce Batı Trakya’yı ziyaret etme fırsatı bulduğunu en kısa zamanda yeniden ziyaret etmekten de mutluluk duyacağını belirtti. Orada tanıştığımız güzel insanlara Batı Trakya’ya da sevgilerimizi ve selamlarımızı iletin, bu günlerin geçmesi ile beraber hep birlikte Batı Trakya’yı ziyaret etmek isteriz dediler. 

Etkinlik Rehberi
24.07.2015 Yeni Websitemiz
Güncellenen yeni websitemiz yayına alınmıştır.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - 1 Gün
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Açılış
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Finaller
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
17. BATI TRAKYALILAR PANAYIRI
17. Batı Trakyalılar Panayırı ve 11. Uluslararası Balkan Yağlı Güreş Şampiyonası
Alantepe Panayırı
Alantepe Panayırı 30 Ağustos Pazar Günü Hemetli (Organi) Bölgesinde Yapılacak.
Teşkilat Toplantısı
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği 54. Dönem Teşkilat Toplantısı 28 Kasım 2015 Cumartesi Saat 11.00'da BTTDD Zeytinburnu Şubesi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
Hacıbeşirağa Tekkesi Sok. No:5 Cağaloğlu,
İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 519 70 13 - 14
Faks : +90 212 512 70 22
E-Posta : info@bttdd.org.tr
Hakkımızda
Haber Kategorileri
Batı Trakya
Sorunlarımız
Bilgiler
İletişim
İkamet İzinleri
Çalışma İzinleri
Batı Trakyanın Sesi
Meslek Rehberi
Burs Başvuru
Canlı Yayın
Haber Abonelik
Videolar
Şubeler
Batı Trakya Tarihi
Batı Trakya Harita
Basın Videoları
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2015