Ne Mutlu Türküm Diyene...
Sayit Yusuf Makamında Ziyaret Edildi
Geri Dön
Sayit Yusuf Makamında Ziyaret Edildi
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Av. Necmettin Hüseyin ve beraberindeki ekip, Yurt Dışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkan Yardımcılığı görevine atanan Sayit Yusuf'u makamında ziyaret etti.
06/01/2017

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Av. Necmettin Hüseyin, eski Genel Başkan Opr. Dr. Erol Kaşifoğlu, Genel Başkan Yardımcıları Dr. Mehmet Hasanoğlu ve H. Vedat Meşeli, Genel Merkez Denetim Kurulu Başkanı Seyit Seyitoğlu, BTTDD Zeytinburnu Şube Başkanı Besim İsmailbaşa, Bursa Batı Trakya Spor Kulübü Osmangazi Şube Başkanı Av. Orhan Kayalı, BTTDD Zeytinburnu Şube Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Hacıbedel ve Batuhan Kaşifoğlu ile birlikte, Yurt Dışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkan Yardımcılığı görevine atanan Sayit Yusuf'u makamında ziyaret etti.

Uzun yıllar dış Türkler ve özelinde Batı Trakya Türklerine hizmet eden, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Merkez ve Şubelerinin bir çok projesine destek vererek gerçekleştirilmesine vesile olan, içimizden olmayıp, içimizden biriymiş gibi bizimle üzülüp, bizimle sevinen eski başbakanlık müşaviri Sayit Yusuf'un tekrar Batı Trakya Türklerinin konuları  ile direkt irtibatlı bir birimin başkan yardımcılığı görevine gelmiş olmasının verdiği mutluluğu dile getiren Genel Başkan Av. Necmettin Hüseyin ve beraberindeki heyet ilk fırsatta kendilerini makamında ziyaret ederek tebrik etti.

Sayit Yusuf da eski dostlar ve arkadaşlarının makamına kadar gelerek kendisini onurlandırmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek "Ben Batı Trakya Türkleri olarak sizin birlik ve beraberliğinizi, davaya olan bağlılığınızı, birbirinizle olan pozitif iletişiminizi gördükten sonra sizin içinizden biri olmamam imkansızdı. Her ortam ve platformda sivil toplum kuruluşu olarak Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneğinin bu özelliğini örnek göstermek bana mutluluk veriyor. Tekrar beraber olmaktan ve önümüzdeki dönemde birlikte Batı Trakya Türklerine hizmet edecek projelerde yanınızda olacak olmaktan da en az sizler kadar mutluyum" dedi.

Ziyaretin sonunda Genel Başkan, Sayit Yusuf'a 20 aylık çalışma periotlarında gerçekleştirdikleri faaliyetleri içeren Faaliyet Kitapçığını sundu.

Ziyaretten yansımalar.

Etkinlik Rehberi
24.07.2015 Yeni Websitemiz
Güncellenen yeni websitemiz yayına alınmıştır.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - 1 Gün
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Açılış
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Finaller
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
17. BATI TRAKYALILAR PANAYIRI
17. Batı Trakyalılar Panayırı ve 11. Uluslararası Balkan Yağlı Güreş Şampiyonası
Alantepe Panayırı
Alantepe Panayırı 30 Ağustos Pazar Günü Hemetli (Organi) Bölgesinde Yapılacak.
Teşkilat Toplantısı
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği 54. Dönem Teşkilat Toplantısı 28 Kasım 2015 Cumartesi Saat 11.00'da BTTDD Zeytinburnu Şubesi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
Hacıbeşirağa Tekkesi Sok. No:5 Cağaloğlu,
İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 519 70 13 - 14
Faks : +90 212 512 70 22
E-Posta : info@bttdd.org.tr
Hakkımızda
Haber Kategorileri
Batı Trakya
Sorunlarımız
Bilgiler
İletişim
İkamet İzinleri
Çalışma İzinleri
Batı Trakyanın Sesi
Meslek Rehberi
Burs Başvuru
Canlı Yayın
Haber Abonelik
Videolar
Şubeler
Batı Trakya Tarihi
Batı Trakya Harita
Basın Videoları
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2015