Ne Mutlu Türküm Diyene...
Şube Başkanlarımızla Genel İstişare Toplantısında Bir Araya Geldik
Geri Dön
Şube Başkanlarımızla Genel İstişare Toplantısında Bir Araya Geldik
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Şube Başkanları Genel İstişare Toplantısı 30 Temmuz 2023 Pazar günü BTTDD İzmit Şubesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
01/08/2023

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Şube Başkanları Genel İstişare Toplantısı 30 Temmuz 2023 Pazar günü BTTDD İzmit Şubesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği genel merkez yöneticileri ile şube başkanları mevcut durumun ve önümüzdeki döneme ilişkin çalışmaların değerlendirilmesi için BTTDD İzmit Şubesi ev sahipliğinde Darıca’da bir araya geldi. Sorunların tespiti ve çözümü için yapılacak çalışmalar konusunda bilgi paylaşımı yapan genel merkez ve şubelerimiz, önümüzdeki dönem planlamalarını da değerlendirdi.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Teşkilat Başkanı Musa Yurt başkanlığında Darıca da bulunan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Balyanoz Eğitim Tesislerinde gerçekleştirilen şube başkanları genel istişare toplantısına, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Hasan Küçük, BTTDD Genel Sekreteri Besim İsmailbaşa, BTTDD Genel Başkan Yardımcısı Aylin Seri, BTTDD Genel Başkan Yardımcısı ve Küçükçekmece Şube Başkanı Özgür Egeli, İzmir Şube Başkanı Mümin Durmuş,  Adapazarı Şube Başkanı Hayri Latif Raif, Gaziosmanpaşa Şube Başkanı Şaban Sakalı,  Zeytinburnu Şube Başkanı Fatih Hacıbedel,  Edremit Şube Başkanı M. Naci Biroğul, Üsküdar Şube Başkanı Halil Ateş ve İzmit Şube Başkanı Yüksel Öztürk katılım sağladılar.

Genel Merkez yöneticilerimiz ve şube başkanları Batı Trakya Milli Davasına katkı koymak için toplantıdayken, her zaman onların kahrını çeken eşleri ise BTTDD İzmit Şubesi Yöneticilerinin ev sahipliğinde son derece güzel ve eğlenceli zaman geçirdiler.

Genel Başkan Hasan Küçük. Batı Trakya Türk Azınlığının haklı hak arama mücadelesini kurumlarımızla el birliği içerisinde yürüteceğiz. Var olan sorunları çözerken yapılacak çalışmalar yanında Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği’nin kurumsal duruşu ve işleyişinden taviz vermeksizin siyaset ve siyasi partiler üstü duruşu ile hassasiyetler konusunda bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da dik duruşumuzu muhafaza ederken dava mücadelemizi de sonuna kadar sürdürerek Yunan devleti tarafından gasp edilen haklarımızın eninde sonunda iadesini de sağlayacağız. Toplantının verimli hale gelmesini sağlayan değerli yöneticilerimize katkılarından dolayı teşekkür ediyorum dedi. 

Etkinlik Rehberi
24.07.2015 Yeni Websitemiz
Güncellenen yeni websitemiz yayına alınmıştır.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - 1 Gün
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Açılış
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Finaller
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
17. BATI TRAKYALILAR PANAYIRI
17. Batı Trakyalılar Panayırı ve 11. Uluslararası Balkan Yağlı Güreş Şampiyonası
Alantepe Panayırı
Alantepe Panayırı 30 Ağustos Pazar Günü Hemetli (Organi) Bölgesinde Yapılacak.
Teşkilat Toplantısı
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği 54. Dönem Teşkilat Toplantısı 28 Kasım 2015 Cumartesi Saat 11.00'da BTTDD Zeytinburnu Şubesi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
Hacıbeşirağa Tekkesi Sok. No:5 Cağaloğlu,
İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 519 70 13 - 14
Faks : +90 212 512 70 22
E-Posta : info@bttdd.org.tr
Hakkımızda
Haber Kategorileri
Batı Trakya
Sorunlarımız
Bilgiler
İletişim
İkamet İzinleri
Çalışma İzinleri
Batı Trakyanın Sesi
Meslek Rehberi
Burs Başvuru
Canlı Yayın
Haber Abonelik
Videolar
Şubeler
Batı Trakya Tarihi
Batı Trakya Harita
Basın Videoları
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2015