Ne Mutlu Türküm Diyene...
Tekirdağ'da Batı Trakyalı Öğrencilerle İftarda Buluştuk
Geri Dön
Tekirdağ'da Batı Trakyalı Öğrencilerle İftarda Buluştuk
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Çanakkale de düzenlediği iftardan sonra Tekirdağ'da öğrenim gören Batı Trakyalı öğrencilerle de iftarda bir araya geldi.
17/05/2019

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği bu yıl iftar buluşmalarında genç kardeşlerimizle buluşmaya devam ediyor. Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Çanakkale de düzenlediği iftardan sonra Tekirdağ'da öğrenim gören Batı Trakyalı öğrencilerle de iftarda bir araya geldi.

Genel Başkan Av.Necmettin Hüseyin, Teşkilat Başkanı Musa Yurt, Keşan Şube Başkanı İsmail Beyli ve şube yöneticileri katıldı.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Av.Necmettin Hüseyin iftar sonrasında kısa bir selamlama konuşması yaparak duygu ve düşüncelerini gençlerle paylaştı.

Hüseyin konuşmasında “ Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği adına sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Dün Çanakkale’de genç arkadaşlarımızla derneğimiz buluştu, bugünde sizlerle birlikteyiz. Bizler için son derece mutluluk verici bir buluşma, Allah orucunuzu kabul etsin. Bizlerle bu aksam beraber olduğunuz içinde sizlere teşekkür ediyorum. Daha öncede sizlerle bir araya geldik ve sohbet etme şansımız olmuştu.

Bildiğiniz gibi Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Türkiye çapında teşkilatlanmayı başaran köklü bir çınardır. 72 yıllık bu güzide kurumumuzun bir hizmet ayağı da Tekirdağ da olmalı demiştik. Çok kısa sürede temsilciliğimizi burada sizlere söz verdiğimiz gibi faaliyete geçireceğiz ve göreceksiniz ki birlikteliğimizin simgesi olarak çokta güzel olacak. Bizler için sizler demek geleceğimiz demeksiniz. Hiç kimse bu camiayı bölmeyi 72 yıldır başaramadı. Başaramayacaktır.

Herkesin içi müsterih olmalıdır. Batı Trakya davası öyle bir dava ki bir kişiyi dahi kaybetmeye lüksü yoktur.  Bir olun hep beraber olun bir bütün olun diyerek sözlerimizi sonlandırmak istiyorum. Saygı ve sevgilerimle hepinizi selamlıyor bizlerle olduğunuz için hepinize de teşekkür ediyorum. Yüreğinize sağlık. “ diyerek Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği iftarındaki sözlerini tamamladı.

Etkinlik Rehberi
24.07.2015 Yeni Websitemiz
Güncellenen yeni websitemiz yayına alınmıştır.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - 1 Gün
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Açılış
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Finaller
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
17. BATI TRAKYALILAR PANAYIRI
17. Batı Trakyalılar Panayırı ve 11. Uluslararası Balkan Yağlı Güreş Şampiyonası
Alantepe Panayırı
Alantepe Panayırı 30 Ağustos Pazar Günü Hemetli (Organi) Bölgesinde Yapılacak.
Teşkilat Toplantısı
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği 54. Dönem Teşkilat Toplantısı 28 Kasım 2015 Cumartesi Saat 11.00'da BTTDD Zeytinburnu Şubesi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
Hacıbeşirağa Tekkesi Sok. No:5 Cağaloğlu,
İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 519 70 13 - 14
Faks : +90 212 512 70 22
E-Posta : info@bttdd.org.tr
Hakkımızda
Haber Kategorileri
Batı Trakya
Sorunlarımız
Bilgiler
İletişim
İkamet İzinleri
Çalışma İzinleri
Batı Trakyanın Sesi
Meslek Rehberi
Burs Başvuru
Canlı Yayın
Haber Abonelik
Videolar
Şubeler
Batı Trakya Tarihi
Batı Trakya Harita
Basın Videoları
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2015