Ne Mutlu Türküm Diyene...
Ahmet Mete Bursa Şubemizi Ziyaret Etti
Geri Dön
Ahmet Mete Bursa Şubemizi Ziyaret Etti
İskeçe Seçilmiş Müftüsü Ahmet Mete, Mevlid-i Şerif’e katılımının ardından BTTDD Bursa Şubesi’ne de özel bir ziyaret gerçekleştirdi.
30/04/2019

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği(BTTDD) Bursa Şubesi ve Çizftehavuzlar Lokali’ nin bu yıl 9. düzenlediği Geleneksel Kur’an-ı Kerim Ziyafeti ve Mevlid-i Şerif kapsamında etkinliğin özel konuğu olarak 3 gün boyunca Bursa’ya konuk olan İskeçe Seçilmiş Müftüsü Ahmet Mete, Mevlid-i Şerif’e katılımının ardından BTTDD Bursa Şubesi’ne de özel bir ziyaret gerçekleştirdi.

29 Nisan Pazartesi günü Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi’ ni ziyaret eden Müftü Ahmet Mete burada dernek yöneticileri tarafından karşılandı. Yaklaşık 2 saat süren görüşme boyunca İskeçe Müftüsü Ahmet Mete ile dernek yöneticileri Batı Trakya’ya ilişkin her konuda fikir alışverişinde bulunarak son derece verimli bir görüşme gerçekleştirdi. Dernek yöneticileri ile Batı Trakya’ya ilişkin tecrübelerini paylaşan Müftü Ahmet Mete ayrıca BTTDD Bursa Şubesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek başarılı faaliyetleri sebebi ile BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Dr. Ali Eminlatif ve yöneticilerini tebrik etti.

Şube Başkanı Dr. Ali Eminlatif ise davetlerini kırmayarak Bursa’ya teşrif eden Müftü Ahmet Mete’ye özel olarak teşekkür etti ve kendilerini Bursa’da ağırlamaktan son derece memnun olduklarını ifade etti. Bursa’da bulunmaktan son derece memnun olduğunu tekrar dile getiren Ahmet Mete bundan sonra da BTTDD Bursa Şubesi’nin düzenleyeceği her etkinliğe katılmak için elinden geleni yapacağını belirtti.

İskeçe Müftüsü Ahmet Mete ayrıca BTTDD Bursa Şubesi organizasyonu ile aynı gün Bursa’da çeşitli temaslarda bulunarak Bursa İl Müftülüğü ve Bursa Valisi Yakup Canbolat ile de bir görüşme gerçekleştirdi. Bursa Valisi’ne Batı Trakya hakkında ilk ağızdan tüm bilgi ve olayları aktaran Ahmet Mete üç günlük Bursa ziyaretinin ardından Batı Trakya’ ya geri döndü.

Etkinlik Rehberi
24.07.2015 Yeni Websitemiz
Güncellenen yeni websitemiz yayına alınmıştır.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - 1 Gün
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Açılış
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Finaller
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
17. BATI TRAKYALILAR PANAYIRI
17. Batı Trakyalılar Panayırı ve 11. Uluslararası Balkan Yağlı Güreş Şampiyonası
Alantepe Panayırı
Alantepe Panayırı 30 Ağustos Pazar Günü Hemetli (Organi) Bölgesinde Yapılacak.
Teşkilat Toplantısı
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği 54. Dönem Teşkilat Toplantısı 28 Kasım 2015 Cumartesi Saat 11.00'da BTTDD Zeytinburnu Şubesi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
Hacıbeşirağa Tekkesi Sok. No:5 Cağaloğlu,
İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 519 70 13 - 14
Faks : +90 212 512 70 22
E-Posta : info@bttdd.org.tr
Hakkımızda
Haber Kategorileri
Batı Trakya
Sorunlarımız
Bilgiler
İletişim
İkamet İzinleri
Çalışma İzinleri
Batı Trakyanın Sesi
Meslek Rehberi
Burs Başvuru
Canlı Yayın
Haber Abonelik
Videolar
Şubeler
Batı Trakya Tarihi
Batı Trakya Harita
Basın Videoları
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2015