Ne Mutlu Türküm Diyene...
Bakanımız Dr. Mehmet Müezzinoğlu'ndan İzmit Şubemize Ziyaret
Geri Dön
Bakanımız Dr. Mehmet Müezzinoğlu'ndan İzmit Şubemize Ziyaret
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, geçtiğimiz hafta sonu tekrar seçilen Lütfü Bodur Başkanlığındaki BTTDD İzmit Şube Yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
15/02/2017

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen 31. Olağan Genel Kurulda tekrar seçilen Lütfü Bodur Başkanlığındaki Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmit Şube Yönetimini, şube merkezinde ziyaret ederek tebrik edip, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Hemşehrimiz Dr. Mehmet Müezzinoğlu'na ziyaretinde Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, Kocaeli İl Jandarma Komutanı Albay Mehmet Karadeniz ve Kocaeli İl Emniyet Müdürü Necati Denizci eşlik ettiler.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Av. Necmettin Hüseyin, şube başkanı Lütfü Bodur ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte çok sayıda üyenin karşıladığı Dr. Mehmet Müezzinoğlu oluşan sıcak ortam ve misafirperverlikte duyduğu memnuniyeti dile getirerek yönetime teşekkür etti.

Ziyaret anısına şube başkanı, bakanımıza Batı Trakya'nın yıllar önce çekilmiş fotoğrafını hediye edip anıları yad edildi.

İzmit şubesinin çalışmaları ve projeleri hakkından da bilgilendirmede bulunan Lütfü Bodur bu güne kadar kendilerine verilen desteklerden dolayı da tüm mülki erkena teşekkür etti. 

Bodur, Bakan Müezzinoğlu’ndan İzmit Belediyesi’nin Tarih Koridoru projesi içinde bulunan ve halen Rehabilitasyon Merkezi olan, uzun yıllar İstiklal İlkokulu olarak da kullanılan eski tarihi kilise binasının “Göç Müzesi” yapılmasını talep etti.

Genel Başkan Necmettin Hüseyin de sayın bakanımızı, valimizi ve belediye başkanlarımızı evimizde görmekten son derece memnunuz. Yerimiz dar olabilir ancak gönlümüzün ufku geniştir. Üyemiz olan bakanımızı burada bir kez daha ağırlamaktan aramızda görmekten son derece mutlu olduk. Sayın şube başkanım tüzük gereği üç senelik hizmetine hızlı başladı sayın bakanımızın müjdesi ile insallah İzmitte güzel bir mekana müzeye kavuşacağız. Müjdeyi bekliyoruz. Evinize evimize tekrar hosgeldiniz diyerek sözlerini tamamladı. 

Bakan Müezzinoğlu'da konu ile alakalı olarak Vali Güzeloğlu ve İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’nın çalışma yapmasını istedi.Bunun yanında Müezzinoğlu Batı Trakya Türklerinin Türkiye'deki sorunları hakkında da çalışma yürüttüklerini ve çok yakında müjdeli haberleri vereceklerini söyledi.

 

Etkinlik Rehberi
24.07.2015 Yeni Websitemiz
Güncellenen yeni websitemiz yayına alınmıştır.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - 1 Gün
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Açılış
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Finaller
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
17. BATI TRAKYALILAR PANAYIRI
17. Batı Trakyalılar Panayırı ve 11. Uluslararası Balkan Yağlı Güreş Şampiyonası
Alantepe Panayırı
Alantepe Panayırı 30 Ağustos Pazar Günü Hemetli (Organi) Bölgesinde Yapılacak.
Teşkilat Toplantısı
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği 54. Dönem Teşkilat Toplantısı 28 Kasım 2015 Cumartesi Saat 11.00'da BTTDD Zeytinburnu Şubesi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
Hacıbeşirağa Tekkesi Sok. No:5 Cağaloğlu,
İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 519 70 13 - 14
Faks : +90 212 512 70 22
E-Posta : info@bttdd.org.tr
Hakkımızda
Haber Kategorileri
Batı Trakya
Sorunlarımız
Bilgiler
İletişim
İkamet İzinleri
Çalışma İzinleri
Batı Trakyanın Sesi
Meslek Rehberi
Burs Başvuru
Canlı Yayın
Haber Abonelik
Videolar
Şubeler
Batı Trakya Tarihi
Batı Trakya Harita
Basın Videoları
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2015