Ne Mutlu Türküm Diyene...
Bakırköy Şubeside Sağlık ÇAlışanlarına Yanınızdayız Dedi
Geri Dön
Bakırköy Şubeside Sağlık ÇAlışanlarına Yanınızdayız Dedi
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bakırköy Şube başkanı Mümin Öztürk, Genel Başkan Danışmanı ve Rumeli Türk Dernekleri Federasyonu Genel Sekreteri Hasan Küçük ve Prof. Dr. Sevim Baybaş ile birlikte Bakırköy Prof Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı Ve Sinir Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesine ziyarette bulundu. 
21/03/2021

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bakırköy Şube başkanı Mümin Öztürk, Genel Başkan Danışmanı ve Rumeli Türk Dernekleri Federasyonu Genel Sekreteri Hasan Küçük ve Prof. Dr. Sevim Baybaş ile birlikte Bakırköy Prof Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı Ve Sinir Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesine ziyarette bulundu.  Bakırköy Prof Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı Ve Sinir Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Murat Erkıran kabulüyle gerçekleşen  ziyarette, genel başkanımızın talimatları doğrultusunda kamu hastanelerimize yönelik başlattığımız maske, koruyucu kıyafet ve dezenfektan yardımı kampanyası çerçevesinde bağışta bulunuldu.

Prof. Dr. Sevim Baybaş, bir dönem görev yaptığı sağlık kurumuna yaptığı ziyarette yeniden mesai arkadaşları ile bir arada olmaktan mutlu olduğunu ifade ederken Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği’ne yürüttüğü haklı varlık mücadelesi içerisinde Tıp Haftasında böyle bir sosyal projeyi uygulama gayretleri için takdir ve teşekkür ediyorum dedi.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bakırköy Şube başkanı Mümin Öztürk, çok istemesine rağmen planlanmış işlerinden dolayı aramızda olamayan genel başkanımızın selamlarını getirdik, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği olarak genel merkezimizin kararı doğrultusunda 14 Mart Tıp Bayramı Haftasında 100 bin maske, koruyucu ekipman ve temizlik malzemeleri ile sağlık çalışanlarımıza katkı sağlayarak, çalışma ortamında ziyaret etmeyi istedik. Üstlendiğiniz zorlu görevinizde sizlere başarılar dilerken, her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz dedi.

Bakırköy Prof Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı Ve Sinir Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Murat Erkıran sivil toplum kuruluşu olarak yaşadığımız zorlu süreçte sağlık çalışanlarının yanında olmanız çok anlamlı, derneğinize teşekkür ederim dedi.  

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkan Danışmanı ve federasyonumuz Genel Sekreteri Hasan Küçük ziyarette; tüm dünyayı etkisi altına alan salgın gölgesinde yaşadığımız zorlu süreçte sağlık çalışanlarının gösterdiği üstün gayret ve fedakarlıklar takdire şayandır, sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği olarak tüm içtenliğimizle sizlerin yanındayız dedi.

Etkinlik Rehberi
24.07.2015 Yeni Websitemiz
Güncellenen yeni websitemiz yayına alınmıştır.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - 1 Gün
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Açılış
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Finaller
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
17. BATI TRAKYALILAR PANAYIRI
17. Batı Trakyalılar Panayırı ve 11. Uluslararası Balkan Yağlı Güreş Şampiyonası
Alantepe Panayırı
Alantepe Panayırı 30 Ağustos Pazar Günü Hemetli (Organi) Bölgesinde Yapılacak.
Teşkilat Toplantısı
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği 54. Dönem Teşkilat Toplantısı 28 Kasım 2015 Cumartesi Saat 11.00'da BTTDD Zeytinburnu Şubesi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
Hacıbeşirağa Tekkesi Sok. No:5 Cağaloğlu,
İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 519 70 13 - 14
Faks : +90 212 512 70 22
E-Posta : info@bttdd.org.tr
Hakkımızda
Haber Kategorileri
Batı Trakya
Sorunlarımız
Bilgiler
İletişim
İkamet İzinleri
Çalışma İzinleri
Batı Trakyanın Sesi
Meslek Rehberi
Burs Başvuru
Canlı Yayın
Haber Abonelik
Videolar
Şubeler
Batı Trakya Tarihi
Batı Trakya Harita
Basın Videoları
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2015