Ne Mutlu Türküm Diyene...
Batı Trakya Spor Şampiyon Oldu
Geri Dön
Batı Trakya Spor Şampiyon Oldu
Yeşil Siyahlı ekip son hafta maçında sahasında Sultanmuratspor’u 5-0 yenerek şampiyonluğunu ilan etti ve bir sezon aradan sonra Süper Amatör Lig’e döndü.
27/01/2018

Yeşil-Siyahlı ekibimiz son hafta maçında sahasında Sultanmuratspor’u 5-0 yenerek şampiyonluğunu ilan etti ve bir sezon aradan sonra yeniden Süper Amatör Lig’e döndü.

İstanbul 1. Amatör Lig 5. Grup’ta Batı Trakya Spor son hafta maçında sahasında Sultanmuratspor’u 5-0 yenerek şampiyonluğunu ilan etti ve bir sezon aradan sonra Süper Amatör Lig’e döndü.

Şampiyonluk maçını izlemek için gelen seyirciler tribünleri oldukça renkli hale getirdiler. Taraftar gurubu Mangalcılar 90 dakika boyunca takımlarını desteklediler.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Necmettin Hüseyin, Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Kasap, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkan Yardımcısı Besim İsmailbaşa, Teşkilat Başkanı Musa Yurt, Disiplin Kurulu Başkanı Av. Hasan Yazıcı, Zeytinburnu Şube Başkanı Fatih Hacıbedel, eski başkan Av. Asım Güven, Mehmet Gençoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Spor Kulübü eski Başkanı Hasan Şahin ve Batı Trakya Türkleri camiası, Zeytinburnu Amatör Kulüpleri Birliği Başkanı Şenol Yurtseven ve Zeytinburnusporlular Dernek Başkanı Veli Akçura ile çok sayıda kişi tribünlerde yerini aldı.

1996 yılında kurulan Batı Trakya Türkleri Spor Kulübü ligin son maçında Sultanmuratspor’u 44 ve 45. dakikada Murat, 57. dakikada Alparslan, 75. dakikada Umut ve 90. dakikada Orhan’ın attığı gollerle 5-0 yenerek şampiyon oldu. Sultanmuratspor ise 2. Amatör Lig’e düştü.

Maçın bitiminden sonra temsili olarak getirilen kupayı Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Kasap ve Genel Başkan Necmettin Hüseyin takım kaptanı Sezai Çakır’a verdi. Yöneticiler ve külüp ileri gelenleri ve de diğer misafirler ile kupa ile günün anısını fotoğraf çekilerek bu anı ölümsüzleştirdiler.

Maçı statta izleyen ve kupa törenine katılan Genel Başkan Necmettin Hüseyin”Camiamız adına bizleri spor alanında temsil eden Batı Trakya Türkleri Spor Kulübü başkan, yönetici ve tüm sporcularımızla gönül veren taraftarımızı tebrik ediyoruz. Hakettiğimiz üst liglere doğru yolculuğumuz devam ediyor. Bugün bu şampiyonluğumuzu Afrin’de mücadele eden Mehmetçiğize armağan ediyoruz” dedi.    

Etkinlik Rehberi
24.07.2015 Yeni Websitemiz
Güncellenen yeni websitemiz yayına alınmıştır.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - 1 Gün
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Açılış
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Finaller
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
17. BATI TRAKYALILAR PANAYIRI
17. Batı Trakyalılar Panayırı ve 11. Uluslararası Balkan Yağlı Güreş Şampiyonası
Alantepe Panayırı
Alantepe Panayırı 30 Ağustos Pazar Günü Hemetli (Organi) Bölgesinde Yapılacak.
Teşkilat Toplantısı
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği 54. Dönem Teşkilat Toplantısı 28 Kasım 2015 Cumartesi Saat 11.00'da BTTDD Zeytinburnu Şubesi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
Hacıbeşirağa Tekkesi Sok. No:5 Cağaloğlu,
İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 519 70 13 - 14
Faks : +90 212 512 70 22
E-Posta : info@bttdd.org.tr
Hakkımızda
Haber Kategorileri
Batı Trakya
Sorunlarımız
Bilgiler
İletişim
İkamet İzinleri
Çalışma İzinleri
Batı Trakyanın Sesi
Meslek Rehberi
Burs Başvuru
Canlı Yayın
Haber Abonelik
Videolar
Şubeler
Batı Trakya Tarihi
Batı Trakya Harita
Basın Videoları
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2015