Ne Mutlu Türküm Diyene...
Bursa Şubemizden Destekçilerine Teşekkür Gecesi
Geri Dön
Bursa Şubemizden Destekçilerine Teşekkür Gecesi
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şube yönetimi, Bursa Şubesi tarafından gerçekleştirilen '19. Batı Trakyalılar Panayırı ve 13. Uluslararası Balkan Yağlı Güreş Şampiyonası'na destek olan kurum, kuruluş ve şahıslara teşekkür gecesi düzenledi.
27/04/2019

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şube yönetimi, Bursa Şubesi tarafından gerçekleştirilen '19. Batı Trakyalılar Panayırı ve 13. Uluslararası Balkan Yağlı Güreş Şampiyonası'na destek olan kurum, kuruluş ve şahıslara teşekkür gecesi düzenledi.

Gölpark Sosyal Tesisleri’ nde düzenlenen yemekli gece Bursa Şube Başkanı Dr.Ali Eminlatif ve Batı Trakyalılar Panayırı Ağası Ahmet Mehmet Yuvacı tarafından misafirlerin davul zurna eşliğinde karşılanması ile başladı. Programa yaklaşık 200 davetli ile birlikte eski Başbakan Yardımcısı ve TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Türkiye Güreş Federasyonu Bursa İl Başkanı Yusuf Konat, Bursa İl Göç İdaresi Müdürü İsmail Fatih Tüzen, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Halide Serpil Şahin, Yıldırım Belediye Başkan Yardımcısı Ali Mollasalih, Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Cem Kürşad Hasanoğlu, Ak Parti İl Başkanı Ayhan Salman, Gençlik Hizmetleri ve Spor Eski İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin, Batı Trakya Spor Kulübü Başkanı Necati Biçer ve YK Üyeleri , Batı Trakya Spor Kulübü Osmangazi Şube Başkanı Özkan Altınkol ve YK Üyeleri, A.V.P. Cihanspor Başkanı Ahmet İzmirli ve YK Üyeleri, , Batısiad Başkanı Ahmet Er ve YK Üyeleri, BTTDD Bursa Şubesi eski Başkanları İrfan Derici, Mehmet Koca, Şükrü Köse, Nurullah Murat. BATTAM Başkanı Özkan Hüseyin , Avrupa Batı Trakya Türkleri Federasyonu Kurucu Başkanı Cafer Alioğlu ve Gündoğdu Mahallesi Muhtarı Savaş Özkan’ da katıldı.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şube Başkanı Dr.Ali Eminlatif yaptığı konuşmada ''Batı Trakyalılar Panayırı'nın başlamasına ve günümüze gelmesine vesile olan Mustafa Dündar ve Uluslararası Yağlı Güreş Şampiyonası'na resmiyet kazandıran Ahmet Koç ile Panayırın büyüyerek bugüne gelmesinde büyük emekleri bulunan eski Şube Başkanları ile Panayır Ağalarına özel olarak teşekkür ederim'' dedi. Ayrıca Panayırın gelişmesine sürekli katkıda bulunan Spor Toto Teşkilatı, Güreş Federasyonu, Spor İl Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyesi, Osmangazi Belediyesi ve Yıldırım Belediyesi ile panayırın düzenlenmesinde desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen sponsor şirket ve şahıslara da minnettar olduklarını söyledi.

Başkan Dr.Ali Eminlatif konuşmasının devamında Batı Trakya Evi’nin temelinin çok yakın bir zamanda atılacağını da müjdeleyerek hemşehrilerinden destek beklediklerini belirtti. Gece de birer konuşma gerçekleştiren TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu ile Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Bursa Şube Başkanı Dr. Ali Eminlatif ve yönetimini göreve geldikleri günden bugüne kadar gerçekleştirdikleri faaliyetler için tebrik ederek şube yönetiminin her organizasyondan alnının akı ile çıktığını ve sıradaki en büyük hedefin Batı Trakya Evi’ni tamamlamak olduklarını belirtti. Hakan Çavuşoğlu Bursa’da bugüne kadar Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa şubesi yönetiminde bulunan herkesin en büyük hayalinin Batı Trakya Evi olduğunun altını çizerek uzun yıllardır beklenen bu projenin gerçekleşmesini sağlayan Dr. Ali Eminlatif ve yönetiminin her türlü övgüyü hak ettiklerini belirtti. Batı Trakya Evi’nin yapımı için her Batı Trakyalının elini taşın altına koyması gerektiğini belirten Çavuşoğlu projenin inşası aşamasında kendilerinin de üzerlerine düşeni yapacaklarını belirtti.

Protokol konuşmalarının ardından Panayır'a katkı sağlayan sponsorlara, 'Ana', 'Altın' 'Gümüş', 'Bronz', 'Özel Katkı', ve 'Medya' kategorilerinde plaketler takdim edildi

Etkinlik Rehberi
24.07.2015 Yeni Websitemiz
Güncellenen yeni websitemiz yayına alınmıştır.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - 1 Gün
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Açılış
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Finaller
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
17. BATI TRAKYALILAR PANAYIRI
17. Batı Trakyalılar Panayırı ve 11. Uluslararası Balkan Yağlı Güreş Şampiyonası
Alantepe Panayırı
Alantepe Panayırı 30 Ağustos Pazar Günü Hemetli (Organi) Bölgesinde Yapılacak.
Teşkilat Toplantısı
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği 54. Dönem Teşkilat Toplantısı 28 Kasım 2015 Cumartesi Saat 11.00'da BTTDD Zeytinburnu Şubesi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
Hacıbeşirağa Tekkesi Sok. No:5 Cağaloğlu,
İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 519 70 13 - 14
Faks : +90 212 512 70 22
E-Posta : info@bttdd.org.tr
Hakkımızda
Haber Kategorileri
Batı Trakya
Sorunlarımız
Bilgiler
İletişim
İkamet İzinleri
Çalışma İzinleri
Batı Trakyanın Sesi
Meslek Rehberi
Burs Başvuru
Canlı Yayın
Haber Abonelik
Videolar
Şubeler
Batı Trakya Tarihi
Batı Trakya Harita
Basın Videoları
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2015