Ne Mutlu Türküm Diyene...
Bursa Şubesi Muzaffer Salihoğlu Lisesi Okul Aile Birliğini Ağırladı
Geri Dön
Bursa Şubesi Muzaffer Salihoğlu Lisesi Okul Aile Birliğini Ağırladı
İskeçe Muzaffer Salihoğlu Azınlık Orta Okulu ve Lisesi Okul Aile Birliği Üyeleri ile Mütevelli Heyeti Üyeleri Bursa' da Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi'nin misafiri oldu.
30/06/2019

Batı Trakya' da zorlu ve baskılar altında geçen 2018-2019 öğretim dönemini başarılı bir şekilde tamamlayan İskeçe Muzaffer Salihoğlu Azınlık Orta Okulu ve Lisesi Okul Aile Birliği Üyeleri ile Mütevelli Heyeti Üyeleri Bursa' da Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi' nin misafiri oldu.

İki gün boyunca Bursa' nın tarihi ve turistik yerlerini Bursa Şubesi öncülüğünde gezen heyet, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ile Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi tarafından düzenlenen akşam yemekleri sırasında da Bursa' da yaşayan hemşehrileri ile hasret giderdiler.

Fetih Müzesi gezisi sırasında Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Uz.Dr. Ali Eminlatif, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar  ve  İzmir Şube eski  başkanı aynı zamanda eski İzmir Baro Başkanı Aydın Özcan'da kendilerine eşlik etti.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Kadın Kolları tarafından organize edilen kermes etkinliğini de ziyaret eden misafirler, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Yönetimi ile Batı Trakya' da ögrenimini sürdüren gençlerimizin, daha iyi şartlarda eğitimlerine devam edebilmelerini sağlayabilmek için atılacak adımlar konusunda görüş alışverişinde bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Uz.Dr. Ali Eminlatif, Batı Trakya' da eğitime verilecek her türlü destek için hazır olduklarını belirterek İskeçe Muzaffer Salihoğlu Azınlık Ortaokulu ve Lisesi Yöneticileri ile Öğrencilerinin her zaman yanlarında olduklarını belirtti.

Heyet üyeleri de misafirperverlikleri sebebi ile Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Yönetimine teşekkür ederek başarılı şube çalışmalari sebebi ile yöneticileri tebrik ettiler.

Etkinlik Rehberi
24.07.2015 Yeni Websitemiz
Güncellenen yeni websitemiz yayına alınmıştır.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - 1 Gün
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Açılış
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Finaller
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
17. BATI TRAKYALILAR PANAYIRI
17. Batı Trakyalılar Panayırı ve 11. Uluslararası Balkan Yağlı Güreş Şampiyonası
Alantepe Panayırı
Alantepe Panayırı 30 Ağustos Pazar Günü Hemetli (Organi) Bölgesinde Yapılacak.
Teşkilat Toplantısı
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği 54. Dönem Teşkilat Toplantısı 28 Kasım 2015 Cumartesi Saat 11.00'da BTTDD Zeytinburnu Şubesi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
Hacıbeşirağa Tekkesi Sok. No:5 Cağaloğlu,
İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 519 70 13 - 14
Faks : +90 212 512 70 22
E-Posta : info@bttdd.org.tr
Hakkımızda
Haber Kategorileri
Batı Trakya
Sorunlarımız
Bilgiler
İletişim
İkamet İzinleri
Çalışma İzinleri
Batı Trakyanın Sesi
Meslek Rehberi
Burs Başvuru
Canlı Yayın
Haber Abonelik
Videolar
Şubeler
Batı Trakya Tarihi
Batı Trakya Harita
Basın Videoları
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2015