Ne Mutlu Türküm Diyene...
Bursa Şubesinden Batı Trakya Spor Kulübüne Ziyaret
Geri Dön
Bursa Şubesinden Batı Trakya Spor Kulübüne Ziyaret
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesinin Uzm.Dr.Ali Eminlatif başkanlığındaki yönetimi, Bursa Batı Trakya Türkleri Spor Kulübü'nü ziyaret ederek, yeni Başkan Nedim Kurtoğlu'na ve ekibine hayırlı olsun dileklerini iletti.
14/08/2018

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesinin Uzm. Dr. Ali Eminlatif başkanlığındaki yönetimi, Bursa Batı Trakya Türkleri Spor Kulübü'nü ziyaret ederek, yeni Başkan Nedim Kurtoğlu'na ve ekibine hayırlı olsun dileklerini iletti.

Kurtoğlu, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi yönetiminin Bursa Batı Trakya Türkleri Spor Kulübünü ziyaret ettiklerinden dolayı memnuniyetini dile getirdi. Birlik ve beraberliğin önemine işaret eden Kurtoğlu, ''Kulübümüzü kurulduğu 1978 yılından bu yana yaşatabilmek adına eski başkan ve yöneticilerimiz büyük emek sarf ettiler. İçinde bulunduğumuz binayı hemşehrilerimiz ve üyelerimiz kendi elleriyle inşa etti. Batı Trakyalı kardeşlerimizi yeniden elden geçirdiğimiz lokalimize bekliyoruz. Buralar bütün Batı Trakyalılar'ın... Genç kardeşlerimiz de isterlerse üst katları kullanabilirler'' dedi.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi ile Batı Trakya Türklerinin Milli Davası'na birlikte hizmet etmek istediklerini ifade eden Kurtoğlu, geçmişte Batı Trakya'nın adını fazlasıyla duyurmayı başaran Bursa Batı Trakya Türkleri Spor Kulübü'nün halı saha gibi kalıcı gelir getirecek bir tesise ihtiyaç duyduğunu, bu noktada yapılacak girişimlerde dernekle işbirliği içinde hareket etmek istediklerini vurguladı.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Başkanı Ali Eminlatif de, Bursa Batı Trakya Türkleri Spor Kulübü ile derneğin bir bütün olduğunu kaydetti. ''Bizler etle tırnak gibiyiz'' diyen Eminlatif, Kurucu Başkanları Şükrü Şankaya ve aile bireylerinin bu anlamda geçmişte verdiği emeklere dikkat çekti. Eminlatif, ''Batı Trakya Türkleri Spor Kulübü'nün her zaman yanındayız. Burası için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Sayın Başkan Nedim Kurtoğlu göreve geldiği günden bu yana etkinliklerimizin neredeyse tamamına katılarak bizlere güç verdi. Kendisine bu noktada özel bir teşekkürü borç biliyorum. İnşallah hep birlikte bundan sonra çok daha güzel işlere imza atacağız. Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği'nin 1946'da, Bursa Batı Trakya Türkleri Spor Kulübümüzün de 1978 yılında başlayan yolculuğu sonsuza dek sürecek'' diye konuştu. Eminlatif, Kurtoğlu ve ekibine sıcak kabullerinden dolayı teşekkür etti. Ziyaretin sonunda Nedim Kurtoğlu, Bursa Şube Başkanı Ali Eminlatif'e Kulübün ve Batı Trakya Türk Cumhuriyeti'nin bayrağını hediye etti.

Etkinlik Rehberi
24.07.2015 Yeni Websitemiz
Güncellenen yeni websitemiz yayına alınmıştır.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - 1 Gün
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Açılış
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Finaller
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
17. BATI TRAKYALILAR PANAYIRI
17. Batı Trakyalılar Panayırı ve 11. Uluslararası Balkan Yağlı Güreş Şampiyonası
Alantepe Panayırı
Alantepe Panayırı 30 Ağustos Pazar Günü Hemetli (Organi) Bölgesinde Yapılacak.
Teşkilat Toplantısı
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği 54. Dönem Teşkilat Toplantısı 28 Kasım 2015 Cumartesi Saat 11.00'da BTTDD Zeytinburnu Şubesi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
Hacıbeşirağa Tekkesi Sok. No:5 Cağaloğlu,
İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 519 70 13 - 14
Faks : +90 212 512 70 22
E-Posta : info@bttdd.org.tr
Hakkımızda
Haber Kategorileri
Batı Trakya
Sorunlarımız
Bilgiler
İletişim
İkamet İzinleri
Çalışma İzinleri
Batı Trakyanın Sesi
Meslek Rehberi
Burs Başvuru
Canlı Yayın
Haber Abonelik
Videolar
Şubeler
Batı Trakya Tarihi
Batı Trakya Harita
Basın Videoları
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2015