Ne Mutlu Türküm Diyene...
Bursa ve Batı Trakya'da Bayramlaşma
Geri Dön
Bursa ve Batı Trakya'da Bayramlaşma
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şube Yönetimi, Bursa'da organize ettikleri bayramlaşma merasiminin yanı sıra Türkiye Cumhuriyeti Gümülcine Başkonsolosluğu'nda düzenlenen bayramlaşma törenine de katıldı.
12/06/2019

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şube Yönetimi, Bursa'da organize ettikleri bayramlaşma merasiminin yanı sıra Türkiye Cumhuriyeti Gümülcine Başkonsolosluğu'nda düzenlenen bayramlaşma törenine de katıldı.

Bursa' da Ramazan Bayramının ikinci günü Merinos Tarihi Tren İstasyonu'nda gerçekleşen bayramlaşma merasimine TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, MHP Bursa Eski İl Başkanı ve 25. Dönem MHP Bursa Milletvekili Tevfik Topçu, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Hasanoğlu, Teşkilat Başkanı Musa Yurt, Yıldırım Belediye Başkan Yardımcısı Ali Mollasalih, Ak Parti Bursa İl Başkan Yardımcısı Embiya Akkuş, Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi Müdürü Orhan Mollasalih, BATTAM Başkanı Prof. Dr. Özkan Hüseyin, Batısiad Başkanı Ahmet Er, Ak Parti Bursa İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Köse, Ak Parti Yıldırım İlçe YK Üyesi Ahmet Hoçka,Tek Rumeli TV Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Baykal, ABTTF Kurucu Başkanı Cafer Alioğlu, Batı Trakya Spor Kulübü Osmangazi Şube Başkanı Özkan Altınkol, Eski Şube Başkanı Şükrü Köse, Bursa Eğridereliler Derneği yöneticileri ve çok sayıda hemşehrimiz katıldı.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi adına misafirlerin ve hemşehrilerimizin bayramını kutlayan 2. Başkan Av. Ramadan Eminoğlu' nun konuşması sonrası protokol üyeleri de kutlama konuşmalarını gerçekleştirdi. Protokol bayramlaşmasından ziyade samimi bir ortamda gerçekleşen merasim boyunca tüm misafirler birbirleri ile sohbet etme imkanı buldular.

Bursa’daki bayramlaşma merasiminin yanı sıra; Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi adına T.C. Gümülcine Konsolosluğu' nda gerçekleşen bayramlaşma törenine ise Şube Başkanı Dr. Ali Eminlatif, Başkan Yardımcısı Ali Uysal ve Gençlik Kolları Başkanı Çağatay Ali katıldı. T.C. Atina Büyükelçisi Burak Özügergin' in de katıldığı program esnasında Başkan Eminlatif ve yöneticiler özellikle T.C. Atina Büyükelçisi Burak Özügergin ve T.C. Gümülcine Başkonsolosu Murat Ömeroğlu olmak üzere Batı Trakyanın tüm kurum temsilcileri ile çeşitli görüşmeler gerçekleştirdiler.

Bursa Şube Başkanı Dr. Ali Eminlatif burada yaptığı açıklamada tüm hemşehrilerinin bayramını bir kez daha kutlayarak birlik ve beraberliğimizin önemli göstergelerinden biri olan bayramlaşma merasimlerine iştirak eden tüm hemşehrilerine teşekkür etti.

Etkinlik Rehberi
24.07.2015 Yeni Websitemiz
Güncellenen yeni websitemiz yayına alınmıştır.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - 1 Gün
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Açılış
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Finaller
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
17. BATI TRAKYALILAR PANAYIRI
17. Batı Trakyalılar Panayırı ve 11. Uluslararası Balkan Yağlı Güreş Şampiyonası
Alantepe Panayırı
Alantepe Panayırı 30 Ağustos Pazar Günü Hemetli (Organi) Bölgesinde Yapılacak.
Teşkilat Toplantısı
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği 54. Dönem Teşkilat Toplantısı 28 Kasım 2015 Cumartesi Saat 11.00'da BTTDD Zeytinburnu Şubesi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
Hacıbeşirağa Tekkesi Sok. No:5 Cağaloğlu,
İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 519 70 13 - 14
Faks : +90 212 512 70 22
E-Posta : info@bttdd.org.tr
Hakkımızda
Haber Kategorileri
Batı Trakya
Sorunlarımız
Bilgiler
İletişim
İkamet İzinleri
Çalışma İzinleri
Batı Trakyanın Sesi
Meslek Rehberi
Burs Başvuru
Canlı Yayın
Haber Abonelik
Videolar
Şubeler
Batı Trakya Tarihi
Batı Trakya Harita
Basın Videoları
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2015