Ne Mutlu Türküm Diyene...
Çanakkale'de İftarda Gençlerle Buluştuk
Geri Dön
Çanakkale'de İftarda Gençlerle Buluştuk
Çanakkale 18 Mart Üniversitesinde öğrenim hayatlarını sürdüren derneğimiz üyesi gençler iftarda bir araya geldi.
30/05/2018

Çanakkale 18 Mart Üniversitesinde öğrenim hayatlarını sürdüren derneğimiz üyesi gençler iftarda bir araya geldi. Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Çanakkale Temsilciliği tarafından organize edilen iftara Genel Başkan Av.Necmettin Hüseyin katıldı.

İftar öncesi gençlerle sohbet etme şansı yakalayan Genel Başkan Av.Necmettin Hüseyin teker teker öğrencilerimizin yaşadığı problemler yanında duygu ve düşüncelerini paylaşma şansı buldu. İftar programında Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Çanakkale Temsilcisi Hamit Giroğlu tarafından açılış konuşması yapılarak katılımcılara teşekkür edildi. Önümüzdeki döneme ilişkin projeler paylaşıldı.

İftar programında söz alan Genel Başkan Av.Necmettin Hüseyin; Hamit kardeşime bugün burada Çanakkale Temsilcimiz olarak organize ettiği bu iftarla bizi sizlerle buluşturduğu için kutluyor ve teşekkür ediyorum. Bizler genç arkadaşlarımıza geleceğimiz adına yatırım yapıyoruz. Bakın Çanakkale’deki tüm genç arkadaşlarımız yine temsilcimiz sizlerin içinden birisi olan Hamit kardeşimiz. Bizler sizlere güveniyoruz, birliğimizden ve bütünlüğümüzden taviz vermeyeceğinizden de şüphemiz yok. O yüzden bugün buraya gelemeyen arkadaşlarımıza da selamlarımızı iletin. Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği sizin Türkiye’deki eviniz, Batı Trakya davasının da çatı kuruluşudur. O yüzden bu çatının altında tüm kardeşlerimize yer vardır ve bölünme, parçalanma lüksümüz yoktur. Bir kişiyi dahi kaybetme lüksümüz yoktur. Bu yılın sonuna doğru gerçekleşecek Gençlik Kurultayında da bunları geniş şekilde konuşacağız. Ama sizlere ilk müjde olarak şunları söylemek istiyorum; gençlerimiz yeniden örgütleniyor ve en az 25 noktada Türkiye genelinde gençlik örgütümüzün temsilciliği olacak ve önümüzdeki dönemde gençlerimiz bu mücadelenin asıl sahibi olarak daha fazla ön planda olacak. Bu güzel iftar yemeğinde gönül ister ki daha uzun şekilde sohbet edelim ancak değerli zamanınızı da çok fazla almak istemiyorum. Son olarak şunu belirtmek istiyorum; çok uzun süredir ilk defa bu kadar keyifli bir sofrada misafir oldum ve yediğimiz yemeklerden lezzet aldım. Bu mutluluğu ve keyfi bana yaşattığınız için hepinize teşekkür ediyorum dedi.

Genel Başkan iftar sonrası gençlerle birlikte Çanakkale kordon sahilinde çay kahve sohbetinde ilerleyen saatlere kadar birlikte oldu.

Etkinlik Rehberi
24.07.2015 Yeni Websitemiz
Güncellenen yeni websitemiz yayına alınmıştır.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - 1 Gün
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Açılış
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Finaller
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
17. BATI TRAKYALILAR PANAYIRI
17. Batı Trakyalılar Panayırı ve 11. Uluslararası Balkan Yağlı Güreş Şampiyonası
Alantepe Panayırı
Alantepe Panayırı 30 Ağustos Pazar Günü Hemetli (Organi) Bölgesinde Yapılacak.
Teşkilat Toplantısı
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği 54. Dönem Teşkilat Toplantısı 28 Kasım 2015 Cumartesi Saat 11.00'da BTTDD Zeytinburnu Şubesi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
Hacıbeşirağa Tekkesi Sok. No:5 Cağaloğlu,
İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 519 70 13 - 14
Faks : +90 212 512 70 22
E-Posta : info@bttdd.org.tr
Hakkımızda
Haber Kategorileri
Batı Trakya
Sorunlarımız
Bilgiler
İletişim
İkamet İzinleri
Çalışma İzinleri
Batı Trakyanın Sesi
Meslek Rehberi
Burs Başvuru
Canlı Yayın
Haber Abonelik
Videolar
Şubeler
Batı Trakya Tarihi
Batı Trakya Harita
Basın Videoları
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2015