Ne Mutlu Türküm Diyene...
İzmir Şube Kadın Kolları Korosuna İlgi Salona Sığmadı
Geri Dön
İzmir Şube Kadın Kolları Korosuna İlgi Salona Sığmadı
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmir Şubesi kadın kolları tarafından oluşturulan ve koro şefi Perihan İpekkentli tarafından çalıştırılan ve ilk konserini veren ekibi dinlemeye gelenleri salon almadı.
27/12/2019

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmir Şubesi kadın kolları tarafından oluşturulan ve koro şefi Perihan İpekkentli tarafından çalıştırılan ve ilk konserini veren ekibi dinlemeye gelenleri salon almadı. Sevgi ve ilgiyle karşılanan konser İzmir’deki tüm  büyük bir çoşku ve mutluluk vesilesi oldu.

Konser için yoğun bir tempoda hazırlıklarını sürdüren kadın kolları adına başkan Aynur Düzgünel yaptığı açıklamada bu güzel etkinliğin ortaya çıkmasına vesile olan koro şefi Perihan İpekkentli ve koro üyelerine yine desteklerini hiç esirgemeden organizasyonu baştan sona hazırlayan  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmir Şube Başkanı Mustafa Kurnaz ve yönetim kuruluna, daha önceki başkanlarımız Mümin Durmuş vr Av.Aydın Özcan'a ve emeği geçen tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim” dedi.

Ayrıca “Konserimize katılarak bizi onurlandıran Gültepe Makedonya Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Konak Belediye Meclis Üyesi Birol Özkardeşler'e, Eşrefpaşa Giritliler Derneği Başkanı Konak Belediye Meclis Üyesi Ali Peynirci'ye, Buca Rumeli Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İzzet Atan'a, konuk sanatçılarımız Doç.Dr.Hüseyin Yaltırık hocamıza, sunucu olarak konserimize katılan Mahir Tokdemir'e ,  Binnaz Özden ve folklor ekibine, şair Nermin Sütçü'ye ve tüm misafirlerimize en kalbi duygularımızla teşekkür ederiz” dedi.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmir Şube Başkanı Mustafa Kurnaz da konser sonrasında yaptığı açıklamada “ Salona sığmayan sevgi selinde kucaklaşan Rumeli Camiamıza ve Batı Trakyalı kardeşlerimize teşekkürü borç biliyorum. İzmir Şubesi Kadın Kollarımız çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor ve koro gibi diğer etkinliklerde de salonları doldurmaya devam edeceklerine inanıyorum. Ayrıca hemşehrimiz değerli sanatçımız koro şefi Perihan İpekkentli ve koro üyelerini de canı gönülden kutluyorum. Büyük bir emek sonucu harika bir organizasyona imza attılar. “dedi.

Genel Başkan Av.Necmettin Hüseyin İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal'ı makamında ziyaret etti. Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Keşan Şube Başkanı İsmail Beyli'nin de ziyarette hazır bulundu.

Etkinlik Rehberi
24.07.2015 Yeni Websitemiz
Güncellenen yeni websitemiz yayına alınmıştır.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - 1 Gün
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Açılış
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Finaller
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
17. BATI TRAKYALILAR PANAYIRI
17. Batı Trakyalılar Panayırı ve 11. Uluslararası Balkan Yağlı Güreş Şampiyonası
Alantepe Panayırı
Alantepe Panayırı 30 Ağustos Pazar Günü Hemetli (Organi) Bölgesinde Yapılacak.
Teşkilat Toplantısı
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği 54. Dönem Teşkilat Toplantısı 28 Kasım 2015 Cumartesi Saat 11.00'da BTTDD Zeytinburnu Şubesi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
Hacıbeşirağa Tekkesi Sok. No:5 Cağaloğlu,
İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 519 70 13 - 14
Faks : +90 212 512 70 22
E-Posta : info@bttdd.org.tr
Hakkımızda
Haber Kategorileri
Batı Trakya
Sorunlarımız
Bilgiler
İletişim
İkamet İzinleri
Çalışma İzinleri
Batı Trakyanın Sesi
Meslek Rehberi
Burs Başvuru
Canlı Yayın
Haber Abonelik
Videolar
Şubeler
Batı Trakya Tarihi
Batı Trakya Harita
Basın Videoları
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2015