Ne Mutlu Türküm Diyene...
İzmit Şubede Yüksel Öztürk Dönemi
Geri Dön
İzmit Şubede Yüksel Öztürk Dönemi
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmit Şubesi Olağanüstü Genel Kurulu 28 Nisan 2019 Pazar günü şube merkezinde  gerçekleştirildi.
28/04/2019

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmit Şubesi Olağanüstü Genel Kurulu 28 Nisan 2019 Pazar günü şube merkezinde  gerçekleştirildi.

İzmit Şube Başkanı Lütfi Bodur'un Hacı Hızır Mahallesi Muhtarı adayı olması sonrası Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Tüzüğü gereği istifa etmesi sebebiyle gerçekleştirmiş olan Olağanüstü Genel Kurul sonucunda, son dönem şube 2. Başkanlığı görevini yürüten Yüksel Öztürk Olağanüstü Genel Kurulda yapılan açık oylamada oy birliği ile Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmit Şubesinin yeni başkanı seçilerek bayrağı devraldı. 

31. Dönem Olağanüstü Genel Kurulu, Divan Başkanı Recep Mutlu, Divan üyeleri ise Şenay Öztürk ve Buse Ertürk'ün olması için verilen önergenin oybirliği ile kabul edilmesi sonucu başlamış ve akabinde Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Batı Trakya Milli Davasının efsane lideri Dr. Sadık Ahmet ve tüm şehitlerimizin aziz hatıralarına ithafen gerçekleştirilen saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunması ile başladı. 

İzmit Şube İkinci Başkanı Yüksel Öztürk'ün saçılış ve selamlama konuşması ile devam eden Genel Kurul'da Genel Başkan Av. Necmettin Hüseyin söz alarak: 

" İzmit’te yaşayan sevgili üyelerimizi değerli hazirunu saygıyla selamlıyorum. Yoğun bir tempo içerisinde faaliyetlerini yürüten derneğimiz ve şubelerinin bugün olduğu gibi bayrak yarışında dönem dönem görev değişikliklerini görüyoruz. Bu günde bu bayrak değişimibde gördüğüm kadarı ile hemfikir olduğumuz bir günü yaşıyoruz. Tek listeyle aynı grup çalışmalarına devam edecek ve bu kez Yüksel arkadaşımız görevi üstlenecek. Hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bu günler görevi bırakanlar için hüzün günleri değildir. Bakın önümüzdeki dönemde bende olmayacağım ve bir görev değişimi yaşayacağız bunlar bu işin doğasında olmalıdır. Yeni birilerini ön plana çıkarmak bu görevde hizmet için yer almasını sağlamak bizler için mutluluk vesilesi olmalıdır. Bugün geçmiş yönetime Lütfü Bodur başkana çalışmalarındna dolayı teşekkür ediyoruz güzl bir dönem yaşandı İzmit’te, yeni ymbetim kurulunada şimdiden başarılar diliyoruz. Camiamız için hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Faaliyet Raporu, Hesap Raporu ve Denetim Kurulu Raporlarının ayrı ayrı okunup oylamasında tüm raporlar oybirliği ile ibra oldu. Tahmini Bütçe'nin okunması ve onaylanması sonrası Genel Kurulda seçimlere geçildi. 

Yüksel Öztürk başkanlığında tek listenin aday olması sebebi ile tüzük gereği Divan Kuruluna sunulan açık oylama önergesinin oylanıp kabulü sonrası yapılan açık oylamada Yüksel Öztürk başkanlığındaki 31. Dönem Olağanüstü Genel Kurul Yönetim Kurulu Aday Listesi oy birliği ile Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmit Şubesi Yönetim Kurulu olarak seçildi.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmit Şubesi Olağanüstü Genel Kuruluna Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Av. Necmettin Hüseyin, Üsküdar Şube Başkanı Hasan Küçük, Küçükçekmece Şube Başkanı Vedat Meşeli, eski genel başkanlar, eski şube başkanları  yanı sıra eski şube yöneticileri, İzmit ve Başiskele Belediye Meclis Üyeleri, çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları Başkan ve Yöneticileri  ile çok sayıda Batı Trakyalı hemşehrimiz katıldı. 

İZMİT ŞUBESİ 

OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULUNDA

SEÇİLEN YÖNETİM KURULU LİSTESİ

 


Yüksel ÖZTÜRK

BAŞKAN 

 

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER
1. Hüseyin Cemal HÜSEYİN
2. Gülay ÖZYAVUZ
3. Selahattin DURMUŞ
4. Saffet CENGİZ
5. Ömer ÇALIŞKAN
6. Serpil ERTAŞ

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER
1. Eray BODUR
2. Nuray ŞANLI
3. Volkan DEDEOĞLU
4. Sedat SÜLEYMANOĞLU
5. Remzi GÜNEŞ
6. Tayfun TÜRE

DENETİM KURULU ASİL ÜYELER 
1. Mümin KORAK 
2. Süleyman TÜTÜNCÜ 
3. Kübra OKUMUŞ

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ 
1. Aysun ESER
2. Muzaffer ALİŞOĞLU
3. Mahir ÇELİK

DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYELER 
1. Nazmi Ali SOYKAN 
2. Elvan İSAOĞLU CANIGENİŞ 
3. Hüseyin ÖĞÜTÇEN

DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYELER
1. Kadriye YILMAZ
2. Ahmet ŞANLI
3. Nuri ARDOĞLU

Etkinlik Rehberi
24.07.2015 Yeni Websitemiz
Güncellenen yeni websitemiz yayına alınmıştır.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - 1 Gün
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Açılış
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Finaller
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
17. BATI TRAKYALILAR PANAYIRI
17. Batı Trakyalılar Panayırı ve 11. Uluslararası Balkan Yağlı Güreş Şampiyonası
Alantepe Panayırı
Alantepe Panayırı 30 Ağustos Pazar Günü Hemetli (Organi) Bölgesinde Yapılacak.
Teşkilat Toplantısı
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği 54. Dönem Teşkilat Toplantısı 28 Kasım 2015 Cumartesi Saat 11.00'da BTTDD Zeytinburnu Şubesi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
Hacıbeşirağa Tekkesi Sok. No:5 Cağaloğlu,
İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 519 70 13 - 14
Faks : +90 212 512 70 22
E-Posta : info@bttdd.org.tr
Hakkımızda
Haber Kategorileri
Batı Trakya
Sorunlarımız
Bilgiler
İletişim
İkamet İzinleri
Çalışma İzinleri
Batı Trakyanın Sesi
Meslek Rehberi
Burs Başvuru
Canlı Yayın
Haber Abonelik
Videolar
Şubeler
Batı Trakya Tarihi
Batı Trakya Harita
Basın Videoları
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2015