Ne Mutlu Türküm Diyene...
Batı Trakya Türkleri Sağlıkçılarımızla El Ele
Geri Dön
Batı Trakya Türkleri Sağlıkçılarımızla El Ele
14 Mart Tıp Bayramı nedeni ile Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Adapazarı Şube Başkanı Hayri Latif ve beraberindeki heyet Sakarya Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesini ziyaret ederek hastanemizin ihtiyaçları doğrultusunda katkı sağlamak üzere maske bağışında bulundu.
13/03/2021

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği yöneticileri Pandemi sürecinde büyük özveri ile çalışan, hepimizin gözbebeği sağlık örgütümüzün değerli üyelerini unutmadı. 14 Mart Tıp Bayramı nedeni ile Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Adapazarı Şube Başkanı Hayri Latif ve beraberindeki heyet Sakarya Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesini ziyaret ederek hastanemizin ihtiyaçları doğrultusunda katkı sağlamak üzere maske bağışında bulundu.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Adapazarı Şubesi Başkanı Hayri Latif Sağlık kurumlarımızın ihtiyaçlarına yönelik katkıların bu hafta vesilesiyle imkanlar doğrultusunda karınca kararınca da olsa yapılmasının, bizler için 24 saat uykusuz ailesinden uzak çalışan sağlık ordumuzu unutmama adına önemli olduğunu ve farkındalık yaratmasının amaçlandığını belirterek kızı ve kardeşi de doktor olduğu için oldukça anlamlı olacağına inandığını ifade etti. Bugün yönetici arkadaşlarımla birlikte Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkan Danışmanı ve Rumeli Türk Dernekleri Federasyonu Genel Sekreteri değerli başkanım Hasan Küçük’ ün de bizlerle olması bizleri ayrıca mutlu etmiştir dedi. Geleceğe sağlık ordumuz sayesinde güvenle bakıyor ve bizleri kabulünüzden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu vesile ile de 14 Mart Tıp Bayramınızı gönülden kutluyoruz dedi.

Sakarya Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde Mahmut Keküllüoğlu tarafından, kabul edilen heyete ve Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneğine bu nazik yaklaşımı ve katkısı konusunda teşekkür ederken, nazik ve anlamlı 14 Mart Tıp Bayramı kutlaması içinde ayrıca teşekkür edildi.

Ziyarette Genel Başkanımız Av. Necmettin Hüseyin’in selam ve sevgilerini ileten Hasan Küçük, sağlıkçılarımızla hafta boyu her noktada bir araya gelerek onlarla olduğumuzu hissettireceğiz. Bugün Hayri Başkanımız ve değerli yöneticimiz Turan kardeşimizle birlikte genel başkanımız tarafından konulan hedefle en az 100 bin maske, koruyucu ekipman ve dezenfektanın ihtiyaç olduğu yerlerde sağlıkçılılarımıza ulaştırma yanında sizleri asla unutmadığımızı gösterebilmek, bu duyguyu bir nebze olsun hissettirebilmek bizler için en büyük onur ve mutluluk vesilesidir dedi.

Etkinlik Rehberi
24.07.2015 Yeni Websitemiz
Güncellenen yeni websitemiz yayına alınmıştır.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - 1 Gün
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Açılış
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Finaller
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
17. BATI TRAKYALILAR PANAYIRI
17. Batı Trakyalılar Panayırı ve 11. Uluslararası Balkan Yağlı Güreş Şampiyonası
Alantepe Panayırı
Alantepe Panayırı 30 Ağustos Pazar Günü Hemetli (Organi) Bölgesinde Yapılacak.
Teşkilat Toplantısı
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği 54. Dönem Teşkilat Toplantısı 28 Kasım 2015 Cumartesi Saat 11.00'da BTTDD Zeytinburnu Şubesi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
Hacıbeşirağa Tekkesi Sok. No:5 Cağaloğlu,
İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 519 70 13 - 14
Faks : +90 212 512 70 22
E-Posta : info@bttdd.org.tr
Hakkımızda
Haber Kategorileri
Batı Trakya
Sorunlarımız
Bilgiler
İletişim
İkamet İzinleri
Çalışma İzinleri
Batı Trakyanın Sesi
Meslek Rehberi
Burs Başvuru
Canlı Yayın
Haber Abonelik
Videolar
Şubeler
Batı Trakya Tarihi
Batı Trakya Harita
Basın Videoları
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2015