Ne Mutlu Türküm Diyene...
M.Kemalpaşa'ya BTTDD Temsilcilik İstişaresi
Geri Dön
M.Kemalpaşa'ya BTTDD Temsilcilik İstişaresi
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Av. Necmettin Hüseyin, Genel Başkan Yardımcıları Dr. Mehmet Hasanoğlu ve Gökhan Erdinçoğlu ile birlikte Mustafa Kemalpaşa Devlet Hastanesi Hastane Yöneticisi Opr. Dr. Gürol Şen'i makamında ziyaret etti.
18/06/2017

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Av. Necmettin Hüseyin, Genel Başkan Yardımcıları Dr. Mehmet Hasanoğlu ve Gökhan Erdinçoğlu ile birlikte Mustafa Kemalpaşa Devlet Hastanesi Hastane Yöneticisi Opr. Dr. Gürol Şen'i makamında ziyaret etti.

Genel Başkan, hemşehrimiz Opr. Dr. Gürol Şen'i makamında ziyaret ederek hem uzun süredir başarı ile sürdürdüğü başhekimlik görevinden dolayı tebrik etti, hem de Mustafa Kemalpaşa'da ikamet eden çok sayıda Batı Trakyalı hemşehrimiz tarafından talep edilen temsilciliğin açılması ile alakalı buluşmada hazır bulunan Batı Trakyalı hemşehriler ile istişarede bulundu.

Hüseyin "Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği olarak anavatana göç etmek zorunda kalmış ve Türkiye'de farklı şehirlerde ikamet eden tüm hemşehrilerimize ulaşabilmek ve onların bir araya gelmelerini, sosyal faaliyetlerde bulunmalarını sağlayacak mekanların oluşturulması için gerekli her türlü çalışma ve temaslarımız devam etmektedir.

Bu çalışmalardan bir tanesini de gelen talep üzerine Bursa'nın güzel ilçesi Mustafa Kemalpaşa'da faaliyete sokmak için bugün ekibimle birlikte buraya gelmiş bulunmaktayız. Bu vesile ile de buraya gelmiş iken hem benim çocukluk arkadaşım, hemde hemşehrimiz Mustafa Kemalpaşa Devlet Hastanesi Hastane Yöneticisi Genel Cerrah Dr. Gürol Şen'i de makamında ziyaret ederek gösterdiği başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etmek istedik" dedi.

Mustafa Kemalpaşa Devlet Hastanesi Yöneticisi Opr. Dr. Gürol Şen'de, genel başkanın makamına kadar gelerek kendisini ziyaret etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Bu arada Mustafa Kemalpaşa'da ikamet eden Batı Trakyalı hemşehriler ile yapılan istişareler sonucunda da altyapının hazırlanmasından sonra en kısa sürede tekrar ziyaret yapılması ve oluşturulacak temsilciliğin en kısa sürede de açılması yönünde çalışmalar yürütülmesine karar verildi.

 

    

Etkinlik Rehberi
24.07.2015 Yeni Websitemiz
Güncellenen yeni websitemiz yayına alınmıştır.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - 1 Gün
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Açılış
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
2015 Yılı Seçek Yağlı Güreşleri ve Kültürel Etkinlikleri - Finaller
"SEÇEK" Mertliğin, yiğitliğin yaşatıldığı 700 yıllık bir kültürdür.
17. BATI TRAKYALILAR PANAYIRI
17. Batı Trakyalılar Panayırı ve 11. Uluslararası Balkan Yağlı Güreş Şampiyonası
Alantepe Panayırı
Alantepe Panayırı 30 Ağustos Pazar Günü Hemetli (Organi) Bölgesinde Yapılacak.
Teşkilat Toplantısı
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği 54. Dönem Teşkilat Toplantısı 28 Kasım 2015 Cumartesi Saat 11.00'da BTTDD Zeytinburnu Şubesi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği
Hacıbeşirağa Tekkesi Sok. No:5 Cağaloğlu,
İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 519 70 13 - 14
Faks : +90 212 512 70 22
E-Posta : info@bttdd.org.tr
Hakkımızda
Haber Kategorileri
Batı Trakya
Sorunlarımız
Bilgiler
İletişim
İkamet İzinleri
Çalışma İzinleri
Batı Trakyanın Sesi
Meslek Rehberi
Burs Başvuru
Canlı Yayın
Haber Abonelik
Videolar
Şubeler
Batı Trakya Tarihi
Batı Trakya Harita
Basın Videoları
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2015